Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy (másik férfi által)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy (másik férfi által) korábban megerőszakolt férfi hogyan reagál egy nő testi közelségére?

Figyelt kérdés

Valós eset alapján merült fel bennem a kérdés, de nem konkrétan az én életemben van jelen ilyen férfi. Érdekel ennek a lélektani háttere. Hogy hogyan kellene bánnom vele, ha összesodorna az élet ilyesvalakivel.

Ajánlatos mindent tisztázni szóban előre? Vagy (hogy ne érezze magát rákényszerítve arra, hogy beszéljen róla, meg úgy egyáltalán ne legyen muszáj visszaemlékeznie a borzalomra, ami történt vele) jobb lassan közeledni hozzá, először apró érintésekkel, később esetleg öleléssel, puszival, gyengéd csókkal, attól függően, hogy jól reagál-e ezekre?

Ha van valakinek személyes tapasztalata, megköszönöm, ha megosztja velem, de szimpla spekulációk is jöhetnek. Számomra ez egy nagyon szívbemarkoló, de fontos téma.



2021. máj. 15. 05:20
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
Ilyenen férfiak szerintem nem akadnak fenn. Vannak jóval durvább dolgok, pl. engem egyszer meg akart késelni buliban egy nagy darab tolvaj, mert nem adtam oda a telefonom, és két kézzel fogtam a kezét amivel nyomta a hasamba a kést. Mégse okozott traumát. Egy másik buliban meg aids-es tűkkel szúrkáltak mindenkit.
2021. máj. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, mekkora egy idióta, kérdező figyelembe se vedd!

Szerintem ez egy nagy trauma bármelyik nem esetében, nyilván ne legyél vele erőszakos, durva stb mert lehet beugrik majd neki az az emlék.

Szegény nagyon sajnálom, hogy ez történt vele! 😔

2021. máj. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Nekem a vőlegényemet erőszakolta több évig az apja gyerekkorában.

Nem tudom, ez biztos mindenkinél máshogy van, de egy biztos: ez mindenkinek, aki átéli egy nagyon nagy trauma, amit iszonyatosan nehéz feldolgozni, talán nem is lehet.

Nekem eleinte nem engedte, hogy megérintsem, mindig összerezdült. És ilyenkor még ugye nem is tudtam hogy mi történt vele... Ekkoriban csak apróbb csókok voltak, többet nem engedett.

Az áttörést az jelentette, hogy beszélt róla. Egyszer részletesen elmesélte mit csinált vele az apja és hogyan, stb. És azzal a tudattal, hogy vele maradtam és nem undorodom tőle, elkezdte megengedni, hogy megérintsem, hogy simogassam, hogy hozzábújjak.

Azóta is sokszor vannak egyébként pánikrohamai, de meg tudom őt nyugtatni. A lényeg, hogy légy mellette és érezze, hogy maximálisan támogatod és elfogadod őt, úgy ahogy van. Mindig nagyon gyengéden közeledj felé, soha ne durván, erőszakosan. Légy vele megértő, és ne kérdezgess arról ami történt vele, majd beszél róla akkor, amikor ő akar és amikor jónak látja.

2021. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hasznos hozzászólás. (Az első válaszoló tudom, hogy isten barma, de kívánom neki, hogy kimaradjon ez a tapasztalat az életéből.)

Ha nem szeretnél, ne válaszolj, de kíváncsi lettem: szexuális együttlét volt már köztetek? Ha igen, jól sült el? Figyelembe véve az előzményeket, érthető lenne az is, ha most nem "erőltetnétek".

2021. máj. 16. 02:15
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Engem 10 éves koromtól kezdve másfél-két éven keresztül minden nap szépenszolva akaratom ellenére végzet velem nemi közösülést a kettő bátyám akik akkor voltak 16 és 17 évesek mert 1,5-2 év után elköltöztem (szerencsém volt).

1: azóta ha csak annak a városnak a közélébe megyek vagy csak abba a megyébe ahol laknak és ahol ezek az atrocitások történtek pánik rohamot kapok.

2: azóta senkitől sem tűröm meg hogy hozzám érjen egy kézfogáson kívül, mert reflexből vagy pánik rohamot kapok, vagy ami töbször történik, hogy rárontok és meg akarom őlni.

De a legrosszabb hogy erről eddig csak egy embernek beszéltem a legjobb barátomnak mert nem tudom hogy de valahogy rájött, viszont a, hogy a kérdésre is válszoljak a fentiekből kifojólag nagyon nincs szexuális élet. Mellesleg fiú vagyok.

2021. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!