Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm (több éve élünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm (több éve élünk együtt) kamaszkorában azt szokta meg, hogy kispárnával, egy bizonyos módon juttatja el magát a csúcsra. Ez annyira berögzült nála, hogy nem tudok versenyezni ezzel a tárggyal. Van hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Se orálisan, se kézzel nem tudom csúcsra juttatni a csiklóján keresztül. Van másnak is olyan tapasztalata, hogy csak egy bizonyos módon tud elmenni, minden más reménytelen.

2021. máj. 15. 18:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul közelitettétek. Arra beszéld rá, hogy az arcodat, szádat, kézfejedet használja párnának. Te maradj csak teljesen passziv közben. Ha igy sikerül akkor nagyon lassan fejleszthetitek tovább.
2021. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Ez jó irányának tűnik. Köszönöm. Mint írtam próbáltuk így a kézfejemmel, de van benne egy blokk, ami miatt nem sikerült elélveznie. Csak akkor tud elélvezni, ha én nem vagyok jelen, és kimegyek a szobából. És még ezt sem ő kezdeményezi, hanem én. Szeret engem, de a szex terén teljesen be van állva... 😒
2021. máj. 15. 20:36
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül nem vallásos/vérkonzervatív a családja?

Esetleg nem zaklatták ami miatt van benne egy blokk?

2021. máj. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
De. Zaklatták.
2021. máj. 15. 20:49
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Na, az a keményebbik dió. A zaklatás olyan sebet hagy az elmében, ami sose gyógyul be, de néha be se heged rendesen.

Semmiképp ne erőltesd.

2021. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
11! vok Tudtál teljesen passziv maradni, hogy erösségben, sebességben stb csak az általa megszokott legyen? A szádat nem probálta meg kispárnának használni?
2021. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

15: Nem erőltetem, csak belepusztulok lassan abba a ritka szexbe, ami van. Megértem, csak rohadt, rohadt nehéz...

16: nem, nem akarta használni.

2021. máj. 15. 21:13
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd egyébként élvezi a szexet? Vagy csak kötelességből csinálja?
2021. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Tudja élvezni is, de borzasztó nehéz ellazulnia.
2021. máj. 15. 23:25
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Időbe mit jelent a ritka szex?

Az én barátnőm annyival rosszabb hogy még még egyszer sem volt orgazmusa. Sajnos vannak ilyen nők, te is kifogtál egy ilyet.

Képtelenek fejlődni, és megtanulni a testük működését.

Szexuálpszichológus talán tudna segíteni, de a pénztárcát nyitni kell hozzá rendesen.

2021. máj. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!