Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm (több éve élünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm (több éve élünk együtt) kamaszkorában azt szokta meg, hogy kispárnával, egy bizonyos módon juttatja el magát a csúcsra. Ez annyira berögzült nála, hogy nem tudok versenyezni ezzel a tárggyal. Van hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Se orálisan, se kézzel nem tudom csúcsra juttatni a csiklóján keresztül. Van másnak is olyan tapasztalata, hogy csak egy bizonyos módon tud elmenni, minden más reménytelen.

2021. máj. 15. 18:41
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Hát neki a heti 1 az már az összeomlás határa. Hetente-kéthetente. Nekem a napi, két napi lenne optimális. Neki a havi 1.
2021. máj. 15. 23:52
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

#21

A #20-as hozzászóló én vagyok.

Nálunk ugyanez van. Ha heti 1 vagy 10 naponta van 1 akkor már azt nagyon nagyon nehezen viselem el. Sokat veszekedünk ez miatt. Szerinte én szexmániás vagyok. Ő ellene a havi 1-el is. És úgy állítja be magát hogy ő az áldozat.

Mondtam neki hogy más csaj örülne neki hogy a párja annyira odáig van érte hogy minden nap össze akarna vele bújni. De azt mondja hogy neki nincs igénye a szexre. Mikor egyedül élt akkor soha nem végzett önkielégítést.

Egyszerűen megvan nélküle.

Ez számomra akinek napi szintű igénye van, egyszerűen felfoghatatlan.

2021. máj. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon sokat gondolkodtam az éjjel ezen az egészen. Az van, hogy szerintem ez az egész tényleg egy szeretet próba. Meg felelősségvállalásé is. Egyszerűen nem lehet csak a másik félre kenni mindent. Én arra jöttem rá, hogy az én papucsságom is benne van ebben, hogy úgy játszik velem, ahogy. És az is benne van, hogy tényleg együttérzőnek kell lenni azzal, hogy másképpen működik. Ez az egész csak egy nagyon erős önvizsgálat, és kölcsönös egymás melletti elköteleződés, felelősségvállalás mellett oldható fel. Egyébként meg el kell gondolkozni rajta, hogy érdemes-e úgy élni, hogy a felek megfosztják egymást maguktól. A veszekedések csak a felszín. A mélyben nem stimmel valami egymás felé.
2021. máj. 16. 14:26
 24/25 anonim ***** válasza:
Érdekel engem is ez a téma,hasonló helyzetben vagyok én is csak a párom nem használ sem párnát sem semmit ,egyfajta megfelelési kényszerben szenved mondása szerint,de türelmes vagyok és többféle dolgot kipróbálok hogy eljuttassam a csúcsra legtöbbször sikerül,mikor a szeretkezésre kerül a sor,a véleményem hogy legyél türelmes vele beszélgessetek sokat a témáról probálkozzatok több féle dolgot és lassan belejön , férfi létemre nekem is nagyobb az igény a szeretkezésre ,de elfogadom a helyzetet.
2021. máj. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szerintem olvassatok el szexuális ismeretterjesztő olvasmányokat! 65 éves nőnek én mutattam meg hol találja a csiklóját. Pedig volt szexben része bőven!
2021. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!