Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony fiúk nem férfiasak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony fiúk nem férfiasak?

Figyelt kérdés
Viselkedésre mi számít férfiasnak?
2021. máj. 15. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Nekem bejönnek a vékonyabb fiúk.

Viselkedésre nekem pl nagyon férfias az előzékenység, tisztelettudóság, határozottság, segítőkészség és hogy képes legyen kifejezni az érzéseit (igen, még sírni is).

2021. máj. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem.
2021. máj. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig meg vagyok lőve ezeknél a vékony fiús kérdéseknél.Mi számít vékonynak,ha nem izmos?Vagy ha egyenesen sovány?A barátom pl inkább vékony típus,azaz nincs kigyúrva,de nem is kövér,amolyan nyurga típus.Mégis rettentő férfias a mély hangja,a magas termete,de legfőképp a magabiztossága és a talpraesettsége miatt.
2021. máj. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Ahogy a 3. írja, azért a viselkedés elég fontos. Lehet valaki 100 kilós, 185 centi magas férfi is, ha nagyon félénk nem lesz férfias.


Illetve ez a "vékony fiú" kifejezés is érdekes. Kire mondjuk, hogy vékony? Mert aki viszonylag izmos, de nagyon alacsony a testzsír százaléka az is vékony, meg a "cingár" fiú is vékony aki igazából csont és bőr, de azért a kettő között ég és föld a különbség.

2021. máj. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Vékony, 173 cm magas, jóképű férfi vagyok. Fiatalon annyi nőm, barátnőm, szexpartnerem volt, hogy számom tartani se tudtam egy idő után.

Első körben a nők a magasságot nézik. Ha magas vagy, akkor kb. nyert ügyed van.

Aztán a jóképűség jön. Ha jóképű vagy, de csak átlag magas, akkor még mindig van esélyed nőknél.

Ezután jön a testalkat, de nem a testömeg a fontos, hanem a széles vállak, egészséges testtartás.


Ha a vékony férfiakat a kövérekkel állítjuk szembe, akkor egyértelműen a vékonyak nyernek. Lapos a hasuk, az arcukon vannak férfias vonások (járomcsont, áll), a kövéreken az áll vonala is eltűnik a zsír alatt. A zsír valami miatt csökkenti a test tesztoszteron szintjét, növeli az ösztrogén szintet, tehát nőiesíti a férfit.

Ha viszont egy izmos férfi és vékony verziója áll szemben, akkor az izmos szerintem nyerőbb.


Nekem jól állt a vékonyság fiatalon, sötét hajam, szőrös karjaim, mellkasom, lábaim, széles vállam miatt elég férfias jelenség voltam. De mindig tömeget akartam növelni, gyúrtam, táplálékkiegészítőket szedtem, de semmi se segített. Aztán ahogy öregedtem, észrevétlenül híztam, ma már inkább fogynék... Sose hittem volna, hogy idáig jutok testsúlyban.

2021. máj. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hmm..egy egészséges vékony fiú még lehet vonzó. A csont és bőr számomra nem. Régen azt mondtam volna, hogy ne legye vékony egy férfi, de pont egy vékony pasi a barátom. :)
2021. máj. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azt látom, hogy fiatal korban 20 év alatt a vékony fiúk nem számítanak kívánatosnak. (most az arctól vagy magasságtól tekintsünk el, nyilván az a legfontosabb, ha a külsőt nézzük)


Viszont 30-40 éves korban már változik a dolog. Olyankor már az emberek elkezdenek pocakot ereszteni és már valahol siker, ha egy optimális testsúlyt megtart az ember.


5. válaszoló, nálam is ugyanez. Régen kb hányásig ettem magam, hogy valami kis tömegecske rakódjon rám. És manapság... Most vagyok túl egy 4 hónapos, egész kemény diétán ... :D

2021. máj. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A férfiasság viselkedéstől függ ettől függetlenül nekem nem tetszenek a vékony pasik
2021. máj. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!