Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek az homoszexualitás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az homoszexualitás e, ha egy 25 éves, férfi jegyeket magán nem hordozó, inkább 14 nek kinéző, alacsony vékony fiút megdugnék, de a férfiasakat soha? Hetero vagyok, imádom a nőket, a puncit.26f

Figyelt kérdés

Csak van ez a 25 éves kis egyetemista fiú, aki eszméletlen aranyos, és nagyon szép kerek, fehér szőrtelen popsija van, és lányos haja, félhosszú, szép szeme.


barátnőm is van, és szeretem a puncit nyalni meg minden.

de pl vele összejönnék. olyan kis aranyos, elesett, vékony. lehet hormon bajai vannak, nem tudom, de rohadt cuki.


2017. márc. 27. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Biszexuális vagy.

Ez nem "szerintem" dolog. Ha pasikra is indulsz, akkor nem vagy hetero.

Amúgy nem tudom, hogy ezen miért kell annyit pörögni.

2017. márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy frászt vagy te hetero! Akkor nem ilyesmin járna az eszed, hanem a barátnődet dugnád!
2017. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ne is haragudj, de semmi férfias nincs a fiún, mg hangja sem annyira mély, lehet későnérő. a férfias vonásoktül sugárrban hányok. ő olyan mint ha lány lenne a szememben, félig lány, és félig meg fiú, és ez marhára tetszik. pedsze fiús cuccokban jár, de akkor is szuper cuki.
2017. márc. 27. 21:40
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Van egy enyhe biszex hajlamod, de sokan vannak még így vele. És mi van a farkával? Azzal képes lennél eljátszani? Másrészről hol láttad te a csupasz fenekét, ha még nem volt köztetek semmi? Vagy csak chateltek?
2017. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

:))))))



qrva érdekes az amit kiírtál :)



Nekem is kellene egy ilyen kis cuki srác :)


36/f/bi

2017. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

3. Akkor te sem vagy férfias? Vagy ha a tükörbe nézel, akkor elhányod magad?

Most úgy érzem, hogy túlzol.


Nem azon múlik a szexualitásod, hogy akihez vonzódsz, az kire hasonlít.

De akkor a logikád alapján azok a férfiak, akik a fiús lányokra buknak...homoszexuálisok?

2017. márc. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Igen. Van egy enyhe biszex hajlamod, de sokan vannak még így vele. És mi van a farkával? Azzal képes lennél eljátszani? Másrészről hol láttad te a csupasz fenekét, ha még nem volt köztetek semmi? Vagy csak chateltek?"


Uszoda, hihetetlen szép fehér kerek popsija van. Am a személyiét mindenhol elkrik.



"3. Akkor te sem vagy férfias? Vagy ha a tükörbe nézel, akkor elhányod magad?

Most úgy érzem, hogy túlzol. "


één magamra nem izgulok fel, de ha elképzelem hogy egy magamfajtával kelljen csókolóznom, az nagyon rossz érzés.

2017. márc. 27. 21:51
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem gáz, hogy ezt érzed. Nem is muszáj kategorizálni, hogy bi/heteró/meleg. Egyszerűen csak tetszik, felizgat, kész, ennyi. :)

Több ilyen fiú kéne, mint te. :D

2017. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Nekem most megjött a kedvem egy cuki kisfiúhoz.
2017. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Előző: Privát áradat :D
2017. márc. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!