Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most komolyan fontosabb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan fontosabb a szép arc még a mellek megléténél is a férfiak számára egy nőn?

Figyelt kérdés

Sokszor volt már kérdés, hogy csúnya arcú nővel lefeküdnének-e a férfiak. Nagyon nagy százalékban az volt a válasz, hogy nem. Alig volt aki igent mondott.

Most annál a kérdésnél, hogy olyan nővel lefeküdnének-e akinek levették a mellét, talán ha ketten írtak nemet.



2021. máj. 18. 10:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
nekem az arc a legfontosabb
2021. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Az arc mindennel fontosabb
2021. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Azért, mert az arc számít, és noha arról nem tehet az ember, hogy milyen az arca, de egy jó férfi válogathat, és nem kell leragadnia egy olyan nnél akinek kevésbé előnyös az arca. Nyilván a személyiség is rengeteget nyom a latba, nem minden a külsőség.

Viszont ha valaki mellrákos, az egy nagyon kemény küzdelem, és nagyon nagy elhatározás az, hogy megvál a mellétől az egészsége érdekében. Azért az a férfi aki erre azt mondja, hogy neki így nem kell egy nő, aki amúgy lehet minden más tekintetben megfelelő lenne, az felületes.

Teljesen más a két dolog, mert az arc szépsége egy egyedi preferencia, hogy valaki milyen arcot lát szépnek és milyet nem, míg az, ha valakinek le kellett venni a mellét az egy teljesen rajta kívüláló döntés. Míg előbbi egy küslő preferencia, utobbi morálisan lenne baromi gáz, ha valaki emiatt mondaná azt egy nőnek, hogy kevesebbet ér a szemében.

2021. máj. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
Az arc a legfontosabb, de azért legyen melle is.
2021. máj. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%
A mell megléte mindennél fontosabb . Nem láttam azokat a kérdéseket.
2021. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%
ez mekkora kamu h az arc a legfontosabb.
2021. máj. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

6/6 persze ha egy okádék suttyó vagy akkor a barátnőd is mindegy hogy szép arcú vagy nem... Legyen nagy zsíros segge meg melle azt kész :D

Összeilletek biztos 😉

2021. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Az arcot többet látod mint a melleket, sőt azt látod hamarabb. A teljes összkép számít, a személyiség, kisugárzás nem ez vagy az az "alkatrész". Egyébként meg ízlések és pofonok, kinek-kinek mi a fontosabb, nyom többet a latban.
2021. máj. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Áh, ezek nem férfiak, csak hímneműek, amikor én is még fiatal voltam nekem is voltak elvárásaim, pl jobban tetszett ha egy lánynak hosszú haja volt, aztán volt is egy ilyen párom évekig. Időközben aztán megtanultam hogy ezek a dolgok úgy is megváltoznak mármint a külső tulajdonságok egyrésze, és az sokkal fontosabb akár nekem még egy laza kapcsolatban is hogy van-e a nővel miről beszélni, bízhatok-e benne annyira hogy a találkozó után nem fog-e összeülni a "csajos" napon a barátnőkkel és rajtam röhögni...
2021. máj. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
Mit ér egy szép arc ha nem tudsz mit fogni rajta. Most hozzak fel példát? Oké gal gadot. Botszál nő . Nincs melle vagyis van neki csak elég kicsi. Sokak szerint szép. Nekem nem kéne mert kicsi a melle.
2021. máj. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!