Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most komolyan fontosabb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan fontosabb a szép arc még a mellek megléténél is a férfiak számára egy nőn?

Figyelt kérdés

Sokszor volt már kérdés, hogy csúnya arcú nővel lefeküdnének-e a férfiak. Nagyon nagy százalékban az volt a válasz, hogy nem. Alig volt aki igent mondott.

Most annál a kérdésnél, hogy olyan nővel lefeküdnének-e akinek levették a mellét, talán ha ketten írtak nemet.



2021. máj. 18. 10:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%

Az arc és az alkat fontos, a többi mellékes. Én nagyon sokáig a nagymellű csajokhoz vonzódtam, aztán lett egy olyan csajom akinek kifejezetten pici volt... és imádtam.

Az, hogy csak az arc fontos, kamu. De fontosabb, mint a mellméret, az tuti. Én speciel azt szeretem, ha a nő arányos, nem kövér, de pár kiló ide-oda, vagy kis mell, vagy hogy most épp tök vékony vagy combos... de nem dagi, akkor teljesen rendben van. Ha szeretjük egymást, nem a testi részleteken fog múlni.

Főleg, hogy az ember az idő nagy részét ruhában tölti, én pl szeretek gyönyörködni benne akkor is, ha akár nyilvános helyen vagyunk vagy otthon tévézünk, de ránézek a szép arcára, és minden rendben.

2021. máj. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%

Igen az arc a fontos

21f

2021. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%
#7 nő vagyok te okádék tuskó paraszt.
2021. máj. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Most miért kell egymás kérdését lopni és felhozni? Én tettem fel azt a legutóbbi kérdést. Ebből is veszekedés lesz mint az én kérdésem alatt. Kár volt. Annak örültem ,hogy eltűnik a kérdésem idővel a gyk sűllyesztőjébe .
2021. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%
13 dehogy vagy te nő🐷🍊
2021. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

De nem komoly kapcsolatról van szó, hogy morális irányba elmenjünk, hanem szexről.

Tisztán testi vágyakról.

2021. máj. 18. 11:24
 17/21 anonim ***** válasza:
79%

12 vagyok

Igen, ha csak dugásra kell akkor is fontosabb az arc mint a nagy csöcs, segg

2021. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
79%
Tisztán sex oldalról is fontosabb az arc.
2021. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
ha már annyira ki vagy éhezve, és lenne lehetőséged alkalmira... akkor nem vennék rá mérget, hogy annyira lesnéd azt az arcot. :D
2021. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
52%

Érdekes dolog ez,voltam nem szép arcú csajjal,söt csúnyának is mondható arcra,de nyaktól lefele tökéletes volt,formás segg közepes nagyságú mellek,izgató volt,söt..az elsö 3-ba sorolnám akikkel a legjobb volt a szex...de ez csak szex volt,nem párkapcsolat tartósan..

39/F

2021. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!