Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves kortól szégyen ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól szégyen ha nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés
22 évesen már nagyon idegesít hogy nem tudom milyen szexelni, pedig már jó lenne. Meg már mindenki túl van ezen szerintem ennyi idős korára.
2021. máj. 18. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
21 évesen én sem
2021. máj. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Azért azzal is számoljatok, hogy sokan inkább letagadják, mert cikinek gondolják, holott ténylegesen ők sem voltak még lánnyal. Tiniként és huszonpár évesen nem egyszerű ez, sokan még szülőkkel laknak, oda meg nem szívesen járnak lányok szexelni...
2021. máj. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Hát én nem híresztelném a helyedben, de attól még nem olyan nagy gond. Gyűjts egy kis önbizalmat és kezdj el találkozni lányokkal.
2021. máj. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
15 évesen vesztettem el, de úgy gondolom semmit nem vesztettél, ha még nem volt meg a normális lány, az elsőt normális lánnyal kell, különben bánni fogod egész életedben, és nem lesz olyan jó, ha nem a megfelelő személlyel történik szerelemből. Más a buliból felviszem hozzám és megdugom típusú, meg az érzelgős, igazán szerelmes szex, ami pótolhatatlan.
2021. máj. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen. Vagy mi a cél? Megfelelni a többi embernek?
2021. máj. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Meg már mindenki túl van ezen szerintem ennyi idős korára."

Nem tudom ezt honnan veszed, de rohadtul nem így van. Én 25F vagyok, sosem voltam még nővel, pedig kő hetero vagyok.

2021. máj. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
23 évesen. Azután nem lesz visszaút, egyenest mész az örök szüzesség felé. Már nincs sok időd hátra. Imádkozz és böjtölj, nehéz időszakok jönnek. De én hiszem, hogy sikerülni fog.
2021. máj. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hol laktok. Én segíthetek, de csak ha kicsit vadabbak vagytok és fontos a külső is
2021. máj. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs vele semmi baj.

Mindenki máskor érik meg rá vagy talál megfelelő partnert.

Sok olyan lányt ismerek aki megbánta hogy fiatal volt, gondolom fiúknál is érvényes.

Én mint sorstárs nem tartom cikinek se semminek. Ami a ciki a sok nyomi aki rád akarja erőltetni.

2021. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!