Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok!Érdekelne a véleményetek:?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Érdekelne a véleményetek:?

Figyelt kérdés
Ha egyéjszakás kalandba vagy szexkapcsolatba léptek,vagy már benne vagytok,akkor számít nektek az hogy a pasi mackós alkatú,vagy ez nem lényeg?

2021. máj. 19. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Számít, ne legyen mackós alkatú.
2021. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljességgel lényegtelen. Ugyanaz számít mint normál kapcsolatnál, a szimpátia, normális pasi legyen akinek van stílusa kisugárzása. Sőt, alkalmi kapcsolathoz ezekből 10x annyit le kell tennie az asztalra mint ha "normál együttjárós" kapcsolat lenne.
2021. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mackós alkat is lehet ilyen is olyan is, szóval inkább azt mondom, számít a külső.
2021. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez a lényeg,hanem jó legyen.
2021. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szexkapcsolatban a jó szex számít. Ha te tudod élvezni az együttlétet egy mackós pasival is, akkor teljesen okés a dolog. Ha nem tudod, akkor értelmét vesztette a szexkapcsolat lényege. Ha jó a szex és eltudod viselni, csak mint embert (nem mint párt) akkor szuper, ha valami hibádzik, akkor keress tovább.
2021. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindenkinek ment a zöld :) Nyilván a lényeg hogy mindkét félnek jó legyen és élvezetes.Én ffi vagyok,és kiváncsi voltam a véleményetekre hogy látjátok ilyen szempont szerint a dolgot.
2021. máj. 19. 20:17
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szexkapcsolatot sem kezdek akárkivel

Szóval fontos hogy külsőre is az esetem legyen

Ha valakinek a mackós jön be akkor már el is van döntve

2021. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván számít a megjelenés is többek között, de ha már benne vagyok egyben, akkor valószínűleg bejön vagy nem jelent problémát :D Amúgy a magam részéről egy férfi inkább legyen mackós alkatú (nem a tényleges, komoly elhízásra gondolok) mint nagyon vékony vagy sovány... és sokan vannak így az ismerőseim közt, szóval nem hiszem, hogy aggódni kell emiatt, ha amúgy jó az ember kisugárzása és igényes is magára.
2021. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!