Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Suliban miért kerdezgette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban miért kerdezgette mindenki anno egymástól, hogy neked szőrös-e már?

Figyelt kérdés
😂😂😂
2021. máj. 20. 09:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk is téma volt általános iskolában, meg az is hogy megjött-e már a menstruációnk:D
2021. máj. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az, hogy hokizok-e már, mindig mondtam, hogy nem.
2021. máj. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert kis éretlen gyerekek még.
2021. máj. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Franc tudja de ez nálunk is téma volt mindig ez kb ilyen miért mennek a csajok tömegesen WC-re amikor csak egynek kell pisilnie??
2021. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert arra büszke volt az ember, hogy nemileg érik. Nem az ment, mint most, a méregetés, hogy kinek nagyobb, viszont gáz, ha nem borotválod. Senkit se érdekelt, kié mekkora, csak az, hogy kinek mennyire szőrösödik – legalábbis általánosban. És minél szőrösebb volt, annál menőbb voltál.
2021. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
4-es mert a vécén tudtunk beszélgetni, ott nem hallottak a fiúk, és az a "kemény mag" akik mindig együtt mentek, azok általában barátnők és vagy pletyizni mentek vagy tampont/betétet cserélni, amihez kellett a háttérzaj hogy ne lrgyen kínos.
2021. máj. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

na vajon miért

mert mindenki nagyfiú/nagylány akart már lenni, és akinek szőrös volt, az előrébb járt a fejlődésben.

2021. máj. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem mikor először megpillantottam a pihéket. Hát én olyan boldog voltam!
2021. máj. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem az ment, mint most, a méregetés, hogy kinek nagyobb, viszont gáz, ha nem borotválod. Senkit se érdekelt, kié mekkora, csak az, hogy kinek mennyire szőrösödik – legalábbis általánosban. És minél szőrösebb volt, annál menőbb voltál."

emlékszem, egyik fő hangadó srác azzal menőzött, hogy neki olyan szőrös, hogy már ki se látszik belőle a farka. abba nem gondolt bele, hogy ez nem feltétlen a szőrzetét minősíti... XD XD XD

2021. máj. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Emlékszem mikor először megpillantottam a pihéket. Hát én olyan boldog voltam!"

ezzel én is így voltam. sőt, az első pár hónaljszőr hajtást pont azért nyírtam, hogy nőjön már gyorsabban, mert olyan kisfiúsnak érzem magam a többiek között...

2021. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!