Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Suliban miért kerdezgette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban miért kerdezgette mindenki anno egymástól, hogy neked szőrös-e már?

Figyelt kérdés
😂😂😂
2021. máj. 20. 09:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyerekek voltunk mi másért? Amiért a tinik sem vágják le a "legénybajuszkát", csudi büszkék magukra, a "felnőttségnek" érzik ha már szőrösödik.
2021. máj. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
Mi pedig azt próbáltuk kideríteni, megfigyelni, melyik lánynak szőrös már vagy kinek a legszőrösebb. Ugyanis az nekünk fiúk számára is azt jelentette, h az a csaj már fejlett, érdekesebb volt számunkra. Akinek még alig volt szőrös, az meg kislány, az nem érdekes.
2021. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi nezegettuk egymast az oltozoben hogy kinek log ki a szor a bugyibol, mekkora lehet a melle.

En is baratnommel jartam wcre mindig. Az egyikunk allt az ajtonal hogy ne nyissanak ra a masikra, mert az ajtokon nem volt zar. Plusz ha szukseg volt ra tudtam kerni tole zsepit, tampont stb.

2021. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A fentiek fényében tényleg marha érdekes kérdés, hogy a fanszőrzet ennyire fontos kérdés plusz erotikus élmény mindenkinek a serdülőkorban, hol kap gellert ez a téma, miért változik meg a hozzá való viszony. Feltehetőleg a társadalmi norma hatására. Túl erős a közösségi minta, illetve a szőrtelenség praktikussága melletti érv, hogy már ne számítson a fanszőr egyik legfontosabb eredeti funkciója: a nemi vágy felkeltése.
2021. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%
10-12 évesen én is direkt azért borotváltam le magam ott lent, hogy a többi lány lássa hogy már érettebb vagyok náluk. Azóta meg azért borotválomm, nehogy megszóljanak hoogy igénytelen vagyok. De régen tényleg minél nagyobb és dúsabb volt ott a szőr, annál jobban érdeklődtek a fiúk és kérték hadd nézzék meg. Persze nem mutattam meg de tetszett, hogy emiatt érdeklődtek irántam. Azóta inkább azt a visszajelést kapom (eltelt 10 év) hogy szőrtelenítsek csupaszra, mert úgx minden szebb...
2021. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15


Hát, elég baj is az. Én már eljutottam oda, hogy csak az számít, nekem mi tetszik, én hogy érzem magam jól a bőrömben, nekem mi az erotikus.

2021. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!