Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok olyan szituációban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok olyan szituációban, hogy elhagytátok a szerelmeteket nem megfelelően működő szexuális kapcsolat miatt, majd rettenetesen megbántátok ?

Figyelt kérdés
A problémát, tehát a szexuális össze nem illőséget próbáltátok megoldani, sikertelenül.

2021. máj. 24. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Olyan volt hogy emiatt hagytam el, de nem bántam meg.
2021. máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt. A szexuális diszharmónia így is úgy is feszültséget eredményezne egy kapcsolatban, ha az nem klappol a másik nem akar, vagy nem tud "fejlődni" akkor kár erőltetni. Azzal kell együtt lenni akivel ez IS klappol, nem pedig félmegoldásokkal beérni. Az élvezetes, jó szex túl jó dolog ahhoz az életben hogy lemondjak róla.
2021. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noren1989 ***** válasza:
75%
Nem, sose. Egyszer egy nimfó, egyszer egy aszex pàrom volt. Jobb tartózkodni a szélsőségektől.
2021. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagytam már el pasit nem 1xer emiatt de sosem bántam meg.
2021. máj. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!