Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus kat.!Kívánsz mással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kat.!Kívánsz mással szexelni,kapcsolatban lenni,ha szerelmesek vagytok,de a szerelmetek nem viszonozza az érzéseiteket?

Figyelt kérdés
2020. júl. 22. 08:10
A kérdező szavazást indított:
nem bírok még ránézni sem másra,amíg szerelmes vagyok,nem,hogy szexelni
tudok szexelni ugyanúgy "bárkivel"
31 szavazat
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
ha szerelmes vagy*
2020. júl. 22. 08:11
 2/20 A kérdező kommentje:

de a szerelmed nem viszonozza az érzéseidet*

Először máshogy akartam írni a kérdést,bocs.😇

2020. júl. 22. 08:11
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Ha mást kívánsz az nem szerelem.
2020. júl. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Leszbikus vagy biszex vagy hetero, ha szerelmes vagy akkor nem kívánsz mást ez egyértelmű. Más kérdés, hogy ha nem tini vagy akkor kinő az ember abból a korból amikor reménytelenül, viszonzás nélkül szerelmes hónapokig, évekig.
2020. júl. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%

"Más kérdés, hogy ha nem tini vagy akkor kinő az ember abból a korból amikor reménytelenül, viszonzás nélkül szerelmes hónapokig, évekig."


Gondolom ez a mondatod volt sokaknak sértő, főleg olyanoknak, akik reménytelenül és viszonzás nélkül szerelmesek évek óta.


Pedig nagyon igazad van, csak sokan inkább direkt nyafognak és siránkoznak, nem nagyon tudják, hogy van egy szint, ami már nem normális kategória.

2020. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Fogjátok már fel,hogy az érzelmeket nem lehet akarattal befolyásolni!Tehát szabályozni sem lehet ki meddig legyen szerelmes valakibe!Hiába viszonzatlan egy szerelem,ha mondjuk életed szerelméről van szó.Évekig NEM BÍROD elfelejteni.Ha pár hónap alatt túl lennél rajta,akkor az meg nem is lenne igazi szerelem!Viszont örülök,hogy itt vannak ilyen zseniális emberek,akiknek még erre is van befolyásuk,de nekem pl nincs,ahogy más átlag embereknek sem,nem csoda,hogy lepontoztak!!Nincs igazad.
2020. júl. 22. 18:34
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Akkor nyugtasd magad ezzel örökké és legyél megkeseredett. Ahogy óhajtod.
2020. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szerencsére én nem vagyok megkeseredett,mert szeretek egyedül lenni.Jól el lehet lenni akkor is,ha nem viszonzott valakinek a szerelme.😌
2020. júl. 22. 18:52
 9/20 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam mások tudnak-e másokkal szexelni,kapcsolatban lenni úgy,ha valaki tök másba szerelmesek közben.Én pl nem tudnék,de,mint írtam nekem nem is hiányzik.Nekem azért sosem kellett valaki,csak,jogy "legyen".🙂
2020. júl. 22. 18:53
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem kor kérdése,hogy ki meddig szerelmes (akár viszonzatlanul),hanem attól függ mennyire komolyak a másikhoz fűződő érzelmek...
2020. júl. 22. 18:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!