Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúkat/férfiakat általánossá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat/férfiakat általánosságban tényleg nem érdekli, hogy a partnere elment-e az együttlét során?

Figyelt kérdés
Folyamatos tapasztalatom a jelenlegi párommal, hogy előjátéknál (ha van egyáltalán) csak annyit nyújt, amitől hangulatba jövök, felizgulok, például pár perc ujjazás, nyalás, utána elkezdődik az aktus, 15 percen belül elmegy és vége. Utána hiába mondom, hogy legyen második menet, mert én még nem vagyok kész, csak elvicceli.. többször mondtam már neki, hogy zavar, hogy nagyon keveset nyújt felém, és olyankor mindig mondja, hogy megérti és változtat rajta, viszont a gyakorlatban ez sose működik. Sőt, mostmár csoda, ha havonta egyszer kielégít, pedig rendszeresen szexelünk. Már nincs kedvem vele lefeküdni, viszont ezen kívül jó a kapcsolatunk, és a szakítani még nem akarnék emiatt. Van esetleg olyan, aki ilyen helyzetből kikerült? Mit kéne csinálnom? És ez miért van?
2021. máj. 25. 10:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
9-est meg tudom erősíteni. Az az általános, hogy nagyon is fontos nekik. Volt olyan partnerem, akinek túl fontos is volt, sajnos vele be kellett fejeznem, mert nekem soha nincs orgazmusom és őt ez annyira aggasztotta, hogy észre se vette, mennyire élvezem magát az aktust.
2021. máj. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A normális, értelmes Férfiakat nagyon is érdekli - az önző pötsöket meg nem. Egy kapcsolatban különösen nagy hiba ha ez nem így van.


Akarsz szakítani vagy sem... borítékolom neked hogy úgyis az lesz a vége, ha a párod így áll hozzá. Ez így is, úgy is elég feszültséget fog tudat alatt szülni (ld. a kérdésed kiírásának a motivációját) ami megmérgezni a "kapcsolatot". Főleg hogy ez már nem kapcsolat hanem lassan már csak lakótársak lesztek akik "amúgy minden rendben, jól kijövünk".

2021. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen! A fiúkat/férfiakat általánosságban tényleg nem érdekli, hogy a partnere elment-e. Ezek ösztönemberek, és sokkal többen vannak, mint ahogy itt kiderülne. Én azt élvezem a legjobban, amikor látom a párom kielégülni! Egy olyannak aki szeret, nem kell mondani, hogy Te még nem elégültél ki, látja magától is, és elnyal, ujjaz, mindent elkövet hogy a csúcsra juss. F/60
2021. jún. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!