Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire elfogadott?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire elfogadott?

Figyelt kérdés

Barátok közt orális szexre utaló vicc (férfi nő barátság)

Vagyis hogy a férfi viccből tesz szexuális utalást



2021. máj. 26. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Minden fiú barátom célozgat rá nekem
2021. máj. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem például nem zavar, én is utalok vicceskedve. A barátok tudják, hogy mivel lehet viccelődni a másikkal.
2021. máj. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindig az adott emberektől függ. Ha a lány kellemetlenül érzi magát vagy nem tudja ezt poénra venni stb akkor nem 'elfogadott' hogy ezzel viccelődjön a pasi. Meg lehet, hogy ugyanannál a lánynál veled olyan kapcsolata van, hogy viccelődhettek, de egy másik fiúval sosem viccelnek ilyennel.

Én pl alapjáraton imádom a 18+os utalásokat, viccelődést stb akár társaságban is. Sok olyan haverom van, akivel szoktunk ilyeneket mondani egymásnak. Viszont vannak olyan haverjaim is, akik visszafogottabbak és velük nem is nagyon lehet viccelni mert nem veszik a lapot stb nem olyanok az energiáik egyszerűen. Velük más, komolyabb egy kicsit szinte minden beszélgetés.

Nem tudomkonkrétan milyen poénra gondolsz, ami orállal lehet kapcsolatos, de pl az nem vicces, ha olyanokat mondasz hogy kinyalnálak vagy sz.opj le. Ez szimplán egy ízléstelen megjegyzés. A csipkelődés, másik agyának húzása sosem ennyire durva úgymond. Sokkal apróbb dolgokra kell gondolni ilyenkor

N

2021. máj. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem jó baratok kozott elmegy vicckent
2021. máj. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen elfogadott, még az érzékenyebb lelkű csajok is nevetni szoktak rajta a környezetemben.
2021. máj. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De itt nem az orál emlegetésére gondolok

Hanem hogy vicceltek a barátotokkal hogy ő csinálja nektek

2021. máj. 26. 09:02
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Ezért nincs fiú és lány között barátság hiába áltatjátok magatokat :)
2021. máj. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!