Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a leg izgalamasabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a leg izgalamasabb esemény,sztory ami valamilyen rendezvényen, éttermi ebéd közben,moziban stb történt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra,hogy baráti beszélgetés közben rendezvény közben, nyilvános helyen a kezek titokban elkalandoznak,felfedeznek,bebújnak valahova!

2021. máj. 28. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendezvény? Asszem' swingerben, koncerten meg amikor szépen utána a lánnyal félrevonultunk 😅
2021. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

persze.

Strand melletti disco csajjal tánc, pár perc ismertség után félrevonulás és a parton ujjazás vad smár stb, mellettünk 3 méterre járda volt, ahol folyamatosan jártak keltek a partyzók, ugyh izgi volt.

Másnap szex a csajnál.


másik eset:

nyár közepe, 2-3 randi a csjjal, séta a parkban padra leül, csomo ember mindenütt és ott is smár, majd simogattam ujjaztam odalenn.


harmadik: balatonpart, akkori csajom bugyi nélkül mászkált nyáron miniszoknyában, szintén part pad, smár ujjazás, farkamat verte közben, mikor jött valaki, úgy ültünk, hogy ne látszódjon.


négy:

nyári éjszaka, kanálisparton kialakított ilyen sütőgetőhely.

csajjal duma, asztalra felpakol, lábak szét és durr bele, utána kutyába.

A dolog érdekessége, hogy ez hely egy kis híd melett volt közvetlen, így kocsival aki jött pont odalátott, egyikőnket sem érdekelte

2021. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Társaságban titokban nem igen voltak ilyen szituk, de amiket az előzőek írtak, hogy parkban, téren, lépcsőházban...elmerültünk egymásban egy sráccal, ahol bármikor megláthattak, meg volt hogy meg is láttak, olyan többször is.
2021. máj. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lakodalomban az ifjú arát, egy félreeső helyen. :)
2021. máj. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyszer egy barátnőmmel megismerkedtünk egy fiúval. Elmentünk étterembe, és hát a srác igen élvezte a helyzetét. Egyik keze az én combomon, másik a barátnőm combján matatott az asztal alatt. Csak akkor lett kellemetlen, mikor halkan szóltam neki, hogy vigye odébb a kezét, de eltévesztettem az irányt, és hirtelen már túl hangosan javítottam ki. Mondanom sem kell, mindenki odanézett 🤣🤣😂😂

Moziban nem hiszem, hogy bele tudnék mélyedni bármibe is, bár fantáziálgattam már róla. :)

2021. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Re:

40+n


#5

2021. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6


Hogy te mindenütt ott vagy?!?🙃

2021. máj. 29. 15:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Hidd el, nekem is ez jutott eszembe


De azért engedélyt csak ne kelljen már kérnem az oldal használatához.


És azt hiszem én nem bántottalak, nem értem ezt a stílust.

2021. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetne, hogy beosszuk, ki melyik napokon használja az oldalt? 😄
2021. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!