Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Foglalt vagy házas férfiak!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalt vagy házas férfiak! Ha ezt csináljátok, akkor akartok valamit a csajtól?

Figyelt kérdés
Ha tartjátok a szemkontaktust és közben mosolyogtok. Meg a lánnyal úgy általában mosolygósok vagytok, poénkodtok vele, sokat nézitek.
2021. máj. 28. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ember belegondol ebbe-abba. De egy dolog az "akarás" és egy másik "megtevés". Tudnék én is olyan, 10-15 évvel fiatalabb kolléganőket mondani, akiket szívesen megismernék közelebbről... de sajnos bele kell törődni, hogy nem lehet minden nőt megkapni, illetve egy jól működő párkapcsolat sokkal többet ér annál, minthogy így veszélyeztesse az ember és fájdalmat okozzon a másiknak.
2021. máj. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. De nem teljesen ez volt a kérdés.
2021. máj. 28. 23:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az 1-es jól megválaszolta. "Akarnánk valamit a csajtól" de valószínűleg nem tesszük meg, mert a meglévő párkapcsolat többet ér mint egy szimpla dugás.
2021. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pretorius25 ***** válasza:
Ha sokat járunk az adott hölgyhöz beszélgetni, sokat nevetünk, poénkodunk stb, sokat nézzük a hölgyet, akkor igen, szeretnénk vele közelebbről is megismerkedni...
2021. máj. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Az volt a kérdés, hogy az adott viselkedés mellett akarunk-e valamit. A kérdésre válaszoltam: valószínűleg igen, de ebből nem következik az, hogy teszünk bármilyen lépést az ártalmatlan flörtölgetésen kívül.

Ami pedig ebből téged érint, az úgyis az, hogy tesznek-e felé lépést, nem az, hogy mit gondol a másik...

2021. máj. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!