Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ezt mire véljem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ezt mire véljem? Ilyenkor csak a szája járhat? 22L

Figyelt kérdés

Megbeszéltük egy pasival akivel több hónapja ismerkedem már, taliztunk is h lehet jó lenne összejárni szexelni.

Mindig írja h mit h csinálna, de velem aludni nem mer úgy vettem észre.


A napokban keveset ír, és tő mondatokban. Megmondtam neki h ne pazaroljuk feleslegesen egymásra az időnket, ha csak hülyít de azt írta h mindenképp találkozni akar velem.


Ilyenkor ezt miért csináljátok?

Tudjátok h az a nő megvan már nektek, és inkább újakat cserkésztek be, vagy azért nem akartok még vele aludni mert biztosra akartok menni h vele akartok szexelni?


Azt is mondta a pasi h ha jó lesz minden akkor szeretők leszünk.


Annyira rossz h úgy érzem h hülyít, én meg nagyon akarom őt. :(


A pasi 31 éves


2021. máj. 28. 23:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk, most komolyan.
2021. máj. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Csak szórakozik veled! Keress egy másik pasit!
2021. máj. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy csak egyszerűen önbizalomhiányos és bár szeretne megkapni, fél hogy mégsem lesz jó, vagy elront valamit stb. Persze az is lehet hogy nem is akar lefeküdni veled, vagy van más akivel könnyebben összejött neki, nem tudhatjuk.

Vagy tényleg annyiban hagyod és keresel mást, vagy ha valóban nagyon akarod akkor próbálj határozottabb lenni, bátorítsd és vedd a kezedbe a dolgokat, esetleg kérdezz rá miért haboz ennyit, mire vár még, hátha elmondja ha van valami konkrétum mögötte.

A lényeg hogy valamelyik irányba el kell indulnod mert ő nem fog és így csak egymásra vártok

2021. máj. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
14%
Ha Debrecen környéki vagy majd én szexelek veled. :D Persze szimpátia alapon.
2021. máj. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ennek lehet pár oka... másokat dug, simán csak a szövegre akarta kiverni, önbizalomhiánya van hogy felsülne stb. Mindenesetre jó a hozzáállásod, adj neki ultimátumot hogy hellóka akkor a héten tali vagy viszlát. Bár borítékolom a leírásod alapján melyik verzió fog történni.
2021. máj. 29. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk van valaki más, akitől nem tud elszakadni, nincs ideje. Pl feleség vagy barátnő.

Ha ez 100%-ig kizárható, akkor szerintem önbizalom hiányos és fél az első alkalomtól. De inkább az első.

2021. máj. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy pont nagyon akar, de retteg, hogy az ágyban csalódást okoz majd neked bármi miatt, önbizalomhiányos.
2021. máj. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
Kicsi a kukaca és szégyenli.
2021. máj. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Van barátnője vagyis volt, mert ők egyszer szakítanak utána megint összejönnek+ mellette testképzavara is van..

Többször kérdeztem tőle h mégis mit akar tőlem, mert nincs kedvem a hülyítéséhez, és azt mondta h engem akar, és h mindenképp látni akar engem... De a napokban hanyagolása nem ezt mutatja. :(

2021. máj. 29. 07:48
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki határidőt! Ha tényleg szeretne tőled valamit akkor lépjen! Ellenkező esetben szórakozzon mással!
2021. máj. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!