Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezt most mire véljem? Férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire véljem? Férfiak véleménye érdekelne első sorban.

Figyelt kérdés

A történet lényege, hogy április közepén elég viharos módon váltunk el egymástól a sráccal (32). Úgy váltunk el, hogy ha majd kevesebb teher lesz rajta az egyetemi képzése miatt (phd, külföld), akkor visszatérhetünk átbeszélni a dolgokat. Azóta nem kerestük egymást, én - habár burkoltan fogalmazott -, de elfogadtam, hogy oké, ebben ennyi volt.

Két hete viszont írt nekem, hogy ő gondol rám, és hogy eléggé padlón van az utóbbi hónapokban meg szétesve, és, hogy küldött nekem kis apróságot, reméli hamar ideér.

Ezen én őszintén szólva nagyon meglepődtem, aszolút nem számítottam rá. Jómagamnak vannak még felé érzéseim, de a széválásunk után úgy voltam vele, hogy nem fogom erőltetni. De őszinte voltam és válaszoltam neki, hogy én is gondolok rá. Megköszöntem, hogy küldött nekem ajándékot (akkor még bőven nem kaptam meg postán)és megkérdeztem, hogy azok után, ahogy elváltunk egymástól, miért is küld bármit? Én nem vártam el, hogy ő az "érzéseit" kikommunikálja (lévén, hogy ez volt kb. a 3. alkalom a két év alatt, hogy ilyet írt nekem), hisz pontosan tudom, hogy ilyet nem lehet kierőszakolni, vagy elvárni.

Erre kaptam egy arconcsapást részéről, hogy ő nem utál engem, és, hogy ebből a gezstusból is az látszik, hogy érzelmi téren más dimenzióban (is) tudunk működni, és, hogy voltak intő jelek párkapcsolat vonatkozásában, ő ettől függetlenül tisztel és becsül engem, és ez a minimum viszonzás azért, amit érte tettem az elmúlt másfél évben.

Oké, én ezt értem, és meg is írtam neki, hogy nem képzelek bele többet, mint ami ebben van (tényleg nem), és megköszöntem, hogy őszinte volt.

Pár napra rá viszont megkaptam a csomagot, amit küldött nekem. Nagyon kedves dolgokat küldött, amiket szeretek, illetve írt egy levelet is. Abban is kedves sorokat írt illetve, hogy ha van kedvem, akkor beszéljünk :) (és még a parfümjével is befújta - bár ezt sosem értettem, hogy ez mire is jó). A csomagot hamarabb adta fel, mint ahogy először írt nekem, és ugye közben meg megkaptam azt a bizonyos "lerázós" üzenetét is, így nem igazán értem, hogy ez mire is volt jó a részéről?


Azóta persze nem keressük ugyan úgy egymást, én pedig, ha nem lett volna ez az elutasító üzenete, talán még hajlottam is volna rá, hogy oké, beszéljünk, és meglátjuk, hogyan sikerül. De így nem igazán tudom. És azt sem, hogy most ő ezzel mit is akart valójában.


Kicsit hosszú, de köszönöm, ha valami ír bármi véleményt :) L(31)


2019. jún. 23. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amikor két, érzelmi intelligenciában 14 éves, 30-as egymásba botlik...

Ne véld semmire, nyilván nem volt más akihez forduljon, ezért téged talált meg, miután írt, már meg is bánta, ismét összeszólalkoztatok kb. Úgyhogy felejtsd el.

2019. jún. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lelki támaszt látja benned, szerintem többre nem futná tőle. Nem ismerlek benneteket, de úgy gondolom ebből nem lenne semmi, fölös köröket fut és nem is túl határozott, csak talonban tart, az meg kinek jó? Hát persze hogy senkinek!

30/F

2019. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!