Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, akik jelenleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, akik jelenleg megcsalják a hivatalos párjukat. Miért teszitek?

Figyelt kérdés

Ha több válasz is igaz, akkor azt jelöljétek amelyik a leginkább igaz.


Ha egyik sem, akkor “egyéb” és válaszban is kifejthető az ok.


Egy legalább hozzávetőleges kort is írjatok legyetek szívesek



2021. máj. 30. 14:33
A kérdező szavazást indított:
Meggyőződésből - Mert egyszerűen nem hiszek a szexuális monogámiában, ez így természetes🤷🏻‍♂️
Bosszúból - Mert ő is csinálta, most visszakapja
Szexhiány okán - Mert nem kapom meg tőle azt a mennyiségű vagy minőségű szexet amire szükségem van
A ribiskedés, rosszallkodás öröme miatt - Mert kifejezetten felpörget a rosszalkodás gondolata, hogy erzelmek nélkül kihasználják a testemet
Az árulás izgalma miatt - Mert izgat visszaélni annak a bizalmával aki feltétlenül szeret engem
Gyengeségből - Mert gyenge vagyok ellenállni a kísértésnek
Unalomból- Mert amíg ő dolgozik el kell ütni az időt valamivel
Szeretet- vagy figyelemhiány okán - Mert amíg szexelek úgy érzem végre figyel rám valaki, fontos vagyok valakinek
Segélykiáltásként teszem - azért, hogy végre észrevegye, hogy boldogtalan vagyok mellette és hátha így majd észreveszi és összeszedi magát
Egyéb
26 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Nincs szex. 37 n
2021. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%

#1

Az elég gáz ha ilyen fiatalon ilyen probléma van...hogy nincs szex.Én sok hasonló emberrel beszélgettem már,és jellemzően 50hez közel van ez,hogy nincs már egyáltalán szex.

A te korosztályodnál inkább az szokott lenni hogy valami más probléma is van.De azért van szex ettől függetlenül,csak ritkábban.

2021. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Ezzel tisztába vagyok 🤷‍♀️


1#

2021. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
#1 & #3 <- Egy ismeretlen akarja megmondani neked, hogy milyen problémák lapulnak a kapcsolatodban. Ma se csalódtam az oldalban :D
2021. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem írt rosszat, igaza van.

1#

2021. máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Árulás. Ilyen vagyok. Jó érzés rosszat tenni.
2021. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Izgat az új. 40N
2021. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Én bő 23 évig nem csaltam meg a páromat, gyerekünk is van. Néhány éve munka kapcsán megismerkedtem egy nálam jóval idősebb pasival, aki semmilyen szempontból nem az esetem, de első perctől vonzott, mint a mágnes, a személyiségével. Okos, és intelligens. Sokszor rákérdezett olyan dolgokra, amikről nem tudhatott, de valahogyan mégis levette. Fél év után elkezdett komolyan nyomulni, és én olvadtam. Azután lefeküdtem vele, de azt gondoltam magamban, hogy ez csak 1-2 alkalom lesz, nem vártam tőle sokat. Tévedtem. Olyat tapasztaltam vele, amit még nem éreztem. Játszott rajtam, mint egy hangszeren, tudta, hol és hogyan érintsen.

Bejelölhettem volna a szavazáson, hogy szexhiány, mert az nagyon is igaz, de messze nem így indult. Csak akkor jöttem rá, hogy eddig nem tudtam, mi a szex, amikor már voltunk együtt. A páromat nem akarom elhagyni, szeretem, és minden összeköt vele - kivéve a szexet, szóval nagyon óvatos vagyok, ritkán találkozunk, de olyankor nagyon szuper.

2021. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

7: valóban az egyszerű újdonság íránti vágy kimaradt a kérdőivből pedig elég kézenfekvő


8: igen ez elég speciális. Nem erezted úgy, hogy hiányzik a szex, de rá kellett jönnöd hogy van egy olyan rétege amit eddig nem is ismertél és egyszerűen ragaszkodsz ahhoz a jóhoz, amire rátaláltál. Logikus!


Köszi!

2021. máj. 30. 15:12
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem, kérdező, a nők nem így működnek. Az a szex is hiányzik, amitől nem élvezünk el, a behatolást akkor is élvezzük és kivánjuk, ha csak csiklóorgazmusunk van. Az intimitás maga, ami kell nekünk. Nálunk az is roppant ritka otthon, mindig fáradt, mindig türelmet kér. Hiányzott a szex, már tíz év óta legalább. Amit a másiktól megkaptam, hogy kiván, hogy becsül, és ráadásul olyan orgazmust kapok tőle, amilyenről nem tudtam, hogy létezik, bár tudat alatt mindig vágytam rá.
2021. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!