Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, akik jelenleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, akik jelenleg megcsalják a hivatalos párjukat. Miért teszitek?

Figyelt kérdés

Ha több válasz is igaz, akkor azt jelöljétek amelyik a leginkább igaz.


Ha egyik sem, akkor “egyéb” és válaszban is kifejthető az ok.


Egy legalább hozzávetőleges kort is írjatok legyetek szívesek



2021. máj. 30. 14:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
15%
Remélem a megcsalóknál kiderül a megcsalás.
2021. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

10: mármint mi “nem”, hogy nem működnek a nők?:)


Egyébként szerintem ne essünk a tulzott általánosítás csapdájába, valakinek az intimitás hiányzik otthon, van aki meg pont az érzelmek és intimitás által nem terhelt szexet keresi kívül, ahogy én tapasztaltam.

2021. máj. 30. 17:49
 13/18 anonim ***** válasza:
45%
Párotok sosem kezd el gyanakodni, hogy pl. nem kívánjátok vele úgy a szexet,stb? Férfiként írom, hogy sose értettem az ilyen balf.ax férfiakat.:D Én mondjuk alapból is gyanakvó fajta vagyok, mert ilyen a természetem, de már a legapróbb árulkodó is jelekből levágnám hogy mi a helyzet. Ha egy nő titkolózik, azt észre lehet venni rajta a viselkedésén, stb. Érdekes, hogy a mai átlag férjeket annyira nem érdekli, ha a feleség félrekúr..?
2021. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%

De, gyanakszik, és rá is jön.

Csakhogy a megcsalások sokkal inkább azért történnek, mert a szexuális igények eltérnek, otthon a másik fél nem, vagy nem jól teljesít. Akkor pedig elhessegeti magától a gyanút, nem vesz tudomást a nyilvánvalóról se, szakkifejezéssel: hárít.

2021. jún. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
3%

Az egyetlen valós okot kihagytad a válaszlehetőségek közül.

Gerinctelenségből, és az érzelmek hiányából. Mert aki csal az ilyen, és nem szereti a párját.

2021. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%
#15, az élet bonyolult, a te véleményed sematikus.
2021. aug. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
6%
" az êlet bonyolult" jah, a kifogás meg csak kifogás , semmi több.
2021. aug. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 kisördög1 ***** válasza:
69%
15: elég egysíkuan látod a világot, nem is kell hogy megértsd mi miért történik, ahhoz kicsit több kell mint ami neked van
2021. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!