Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lànyok,lefeküdnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok,lefeküdnétek egy pasival szép ruhàkért,ékszerekért,kocsiért?

Figyelt kérdés
2021. máj. 31. 17:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy egy menetért kapnék egy kocsit amit én választok ki és az én nevemen is lesz meg minden? ( Szóval nem csak addig amíg együtt vagyunk hogy visszavegye aztán) na úgy simán. Hülye lennék ingyen visszautasítani egy ilyen ajánlatot. De az hogy egy olyan kapcsolatba legyek benne hogy ronda meg gusztustalan csak azért hogy vegyen nekem ruhát hát ahhoz nem lenne gusztusom. 1 alkalom oké mert részegen is ha lefekszel valakivel nem biztos hogy másnap ugyanolyan mint amire előző nap emlékszel de nap mint nap ahhoz gyomor kell. Főleg ruhákért vagy utazásért. Akkor már inkább egy sugar daddy akit havonta egyszer látok és azon kívül utalja a pénzt és nyaralhatok nélküle
2021. máj. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Hááát...

Nőből vagyok, az tény. Ha egy férfi anyagi helyzete megengedi egy kapcsolatban az ilyesfajta "kényeztetést", akkor azt mondom,hogy legyen. Mértékkel még lehet, hogy élvezném is. :) Viszont csak a testi kapcsolat nem garancia arra, hogy el is viselje egy nő szeszélyeit vagy hangulatait :D De egyébként teljes mértékben benne lennék és ezzel nincs is baj, amíg a nőkben van tartás. Azok a nők nem hiszem, hogy ész nélkül költekeznének és eltűrnék, hogy csak arra kellenek, mert azért ez elég prostis.. De ha jó a kémia, jó a szex is, akkor talán van esély többre és nem csak egy szexkapcsolat az egész. Úgy már pedig nem rossz szerintem.

2021. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem.Nert szerelemből és akihez vonzódok azzal fekszek le.
2021. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
60%

Igeeen

Udv,

Varkonyiandi

2021. máj. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó kocsiért talán.
2021. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%
Igen lefeküdnék persze azért legyen szebb az ördögnél a pasi.
2021. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
39%

Igazából ha nézünk egy olcsóbb prostit (ez csak az én áram) 75


10000/alkalom (1 óra) akkor azt ha beszorzom 100-al,1.000.000,amibol egy olcsóbb kocsi már ki jön, ha éppen arra megy az ember.

Viszont nem hinném hogy bárki adna egy kocsit pár alkalomért.

Én így korrektnek látnám, nyilván nem egy éven át, hanem napi 2 alkalommal, az ki jön 2 hónap alatt, annyiért körülbelül 5 hónapig dolgozik egy olyan ember, aki nem éppen a legjobban keres

2021. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
37%
Egy zsiguliért lefeküdnétek?
2021. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
#18 simán
2021. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze sokmindentől függ, milyen a pasi, hányszor, hogyan, mit ad pontosan cserébe, de előfordult ilyen.
2021. jún. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!