Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismertetek már itt meg valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertetek már itt meg valakit...?

Figyelt kérdés
Akivel aztán élőben is találkoztatok, esetleg más is volt? Ha igen, mi történt köztetek? Kort és nemet is írhattok.

2021. jún. 2. 15:23
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
52%
Igen, szex 46N
2021. jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
Majdnem.
2021. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
22. Majdnem hogy lehet megismerni valakit?
2021. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Vannak itt Borsodból nők? ;)
2021. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
Igen,1szex,1csak tali.
2021. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
34%
Igen, petting, 16 éves csajjal. Akkor 51F.
2021. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
Volt akivel szívesen találkoztam volna
2021. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
Férfiként 1-2 kaland.
2021. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
94%

16 évesen ismertem meg, több hónapig írtunk itt egy akkor 47 éves családos pasival,rengeteg tanácsot adott szexhez. Jó volt, hogy sokmindent megbeszélhettem vele. Mivel csak itt kommunikáltunk, így sokszor már az üzeneteit várni is nagyon izgalmas volt. Fotót cseréltünk, csak hogy tudjuk kihez írunk, aztán később meztelen fotókat is. Mivel van köztünk kb 450 km, így nagyon sokáig személyes találkozórol szó sem volt. Több hónap telt el mikor írta, hogy errefelé lesz ügyintézése, találkozzunk ha én is akarom, de ha nem szeretném, akkor sincs probléma, marad a levelezés. Személyes találkozónal is megvolt a szimpátia. Beszélgettünk kb 2 órát. Aztán ő elment eleintezni a dolgait, este visszajött. Csókolózás volt, melleimmel foglalkozott nagyon sokat. Simogattuk egymást a kocsijában. Aztán legközelebb 2 hónap múlva találkoztunk, addig leveleztünk tovább. Második találkozón már készültünk szobával ahova mehetünk egész délutánra, akkor volt szex köztünk. Imádtam a várakozást, nagyon jó volt a szex. Kb 2-3 havonta jött és szexeltünk, napi több levél váltás volt köztünk, voltak napok amikor gyakorlatilag egész nap nedves puncival voltam az üzenetei miatt. Voltak kapcsolataim ez idő alatt is, de ha jött akkor mindig akartam vele lenni, akkor is ha volt pasim. Iszonyat nehezen szakadtunk el egymástól lassan úgy 5 év alatt, próbáltunk egyre ritkábban kapcsolatba kerülni, de valamelyikünk mindig feladta és kerestük egymást,aztán találkozó lett a vége mindig. A végén már volt, hogy 1 év eltelt és utána találkoztunk, közben néhány levél volt. 1 év után is pont annyira megvolt a szexuális izgalom mintha semmi idő el nem telt volna. 1,5 éve nem találkoztunk, kb. fél évente felbukkan egy levéllel, vagy 1-1 facebook lájk érkezik ha teszek ki nyilvános fotót, vagy ő tesz ki és "véletlenül" pont látom. Sehol nem vagyunk ismerősök, mindig csak itt írunk. Ő is, én is kapcsolatban élünk, ezért is akartuk végleg lezárni ami köztünk volt. Túlságosan a napjaim része lett és ezzel így megneheziti a "normális" párkapcsolati, de kb. minden személyes szociális kapcsolatot.


21L

2021. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
29: nekem hasonló volt. Fél évente ha találkoztunk a nővel, de olyankor mindig valahogy benne kötöttem ki. A végén azért kerültük egymást mert ez így sehova sem vezetett.
2021. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!