Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismertetek már itt meg valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertetek már itt meg valakit...?

Figyelt kérdés
Akivel aztán élőben is találkoztatok, esetleg más is volt? Ha igen, mi történt köztetek? Kort és nemet is írhattok.

2021. jún. 2. 15:23
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
24%

20 év alatti csinos lányok írhatnának nekem is 😅 vevő vagyok minden ajándék szexre, viszonzom boldogan a legjobb tudásom szerint 😅. De valahogy engem itt mindig valami nem bejövős asszonyok találnak meg akikre fel se áll 😅 vagy kanos csávók 😂😂😂


56F

2021. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
Engem is leginkabb kamus pasik, lanynak mondva nagukat. Es neha meg fenyegetnek is 😂😂😂
2021. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

😅Hogy mivel fenyegetnek?? Azt, hogy?

Amúgy meg sokszor a kommenteket olvasva feláll 😅😅 mindegy kamu vagy nem, faszi vagy nő irta kiadva magát másnak 😂😂😂 De azért egy valódi punciba csak jobb lenne 😁😁

2021. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

56F! És te vagy olyan jóképű, hogy fiatal lányokra tarts igényt?

Vagy netán tőled is hasonló sápítozás lenne mint amit te csinálsz?

2021. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

Az 56 éves férfi vagyok.

Nagy sápítozás nem lenne a kinezetem miatt, nem is volt eddig sem. Sem a korosztályomban, sem a fiatalabb lányokkal akikre eddig "igényt tartottam" . Sportos, magára odafigyelő, igényes vagyok, rendezett anyagi háttérrel.

Személyes ismerkedésnél nem is szokott probléma lenni. Ott könnyebb felmérni a terepet. De hát ízlések és pofonok. Nyilván van akinek én sem tetszem, így van ez jól. Nem is úgy értettem a kommentemet, hogy én annyira jó lennék, hogy minden nő vesse ide magát, hanem úgy, hogy egy személyes találkozas alkalmaval nagyobb százalékban jön össze egy kis flört vagy szex a tőlem jóval fiatalabb lányokkal mint itt. Itt mindenki 18-20 éves lány pedig elvileg 😅 akik szexuálisan extrán nyitottak mindenre, idősebbekkel is, többes szexre, mindenre :) Mégis előbb kerül a farkam egy 20 évesbe személyes udvarlással, mint a gyk. "lányok" bármelyikébe, pedig itt aztán vannak bőven 😅 elvileg...

2021. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
88%

@45: ezt meg tudom erősíteni, bár én tizenegynéhány évvl fiatalabb vagyok nálad.


Egy időben azt gondoltam, hogy velem van a gond, hogy a neten nagyon nem megy az ismerkedés, a GYK meg ilyen téren talán a mélypont volt (egy hosszú kapcsolat végén maradtam társaság nélkül, és jó ötletnek tűnt a neten ismerkedni).


Aztán rájöttem, hogy azok a nők, akiket amúgy gond nélkül csípek fel szemtől szemben a neten hirtelen elérhetetlenné válnak, elutasítóak, válogatósak.


Nem vagyok egy Brad Pitt, de rendezett megjelenés, háttér, etc. Ha lemegyek egy teljesen idegen társaságba, akkor 20-40 közötti nők között biztos akad 2-3, akiknél van esélyem, a neten ugyanez a nullához közelít.


Manapság már nem is próblok se itt, se máshol onine ismerkedni, sokkal kevesebb energia árán sokkal több nőt tudok felcsípni offline.

2021. jún. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!