Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismertetek már itt meg valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertetek már itt meg valakit...?

Figyelt kérdés
Akivel aztán élőben is találkoztatok, esetleg más is volt? Ha igen, mi történt köztetek? Kort és nemet is írhattok.

2021. jún. 2. 15:23
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
93%

Párcserés szexhez találtunk párt itt néhány éve. Párszor voltunk együtt.


Én kommenteltem egy hármasozasrol szóló kérdésre, hogy szeretném kipróbálni egyszer talán. Egy srác rám írt, hogy ő és a barátja szoktak ilyenben részt venni,küldött fotókat magukról, találkoztunk előtte kétszer, amikor csak beszélgettünk,ismerkedtünk. Vonzalom megvolt, tetszettek, aranyosak, nagyon normálisak,abszolút nem nyomulós stílusban zajlottak az találkozók, úgyhogy kialakult a bizalom, velük volt (van) szex egy jó ideje úgy havonta egyszer biztos.


24L

2021. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó!Szerencsések vagytok..Én is egy ilyen párt keresek..33F
2021. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
96%

Igen, tavaly érdeklődtem nyaralásomhoz helyszínekrol, programokról és abból a városból ahol szállás foglaltam rám írt egy fiú, hogy ő szívesen megmutat mindent a környéken. Beszélgettünk kb. 3 hónapot mire utaztam. Ott találkoztunk, eljott velem város és környéke nézőbe. Szex volt második nap, ami annyira jól sikerült, hogy a következő napokban többször is szexeltünk kb minden arra alkalmas helyen.



3 hónapja egy recepthez szóltam hozzá, amit egy 34 éves nemrég szinglivé vált, főzni próbálkozó pasi nagyon viccesnek talált. Aztán írt nagyon cuki poénos privát üzenetet,amiből sikerült kihozni azt, hogy akkor főzzük meg együtt 😅 Már az írásaiba szerelmes lettem 😁, ami abszolút kölcsönös érzés volt. Úgyhogy találkoztunk, első látásra is nagyon megvolt a szimpátia, a vonzalom, megfőztük a kaját,szeretkezés lett a vége,ott is aludtam utána, azóta egy éjszakát sem töltöttünk külön.


23L

2021. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
0%
Nagy Andersenek vannak itt. Persze, csak úgy qrogatsz vadidegennel, akit nem is ismefsz és ő sem téged, de elsőre jó szex volt. Mese habbal. Nekem ezt nem adod be 23L
2021. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
95%

#33 vagyok

Olvasd el mégegyszer amit írtam. 3 hónapig!!! beszélgettünk mielőtt találkoztunk!! Kb hajnaltól éjszakába nyúlóan minden nap chat, telefon, fotók. Többet tudtam róla, mint előtte barkirol akivel jártam :)

2021. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Több Nyíregyházi lánnyal is találkoztam innen
2021. jún. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
36-os, te esetleg nyíregyházi férfi vagy?
2021. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
63%

Kommenteltem több helyen is, hogy izgatnak az idősebb jól kinéző pasik. Izgatna többes szex is negyvenes, ötvenes pasikkal, bár még csak egy fiúval szexeltem akkor(16 éves voltam) , de mégis izgat a többes .

Egy 56 éves férfi többször írt privát üzenet, dumálni kezdtünk. Szimpatikus volt. Megbeszéltük nyáron mikor vagyok 1 hónapot Balcsin dolgozni diákmunkán, lejön akkor ő is és találkozzunk. Addig volt képcsere, izgató üzenetek.4 fős baráti társasággal érkezett 1 hétre.

Előbb csak vele volt szex, majd az egyik barátjával. Aztán a meztelenül napozás az üdülőjükben úgy alakult, hogy hármasban szex lett belőle. Mivel iszonyat nagyon bejött a dupla behatolás élmény. Másnap kb. ugyanígy alakult, csak akkor már nem mentünk be, hanem a másik két pasi előtt kezdtük el,akik csatlakoztak. Párszor csináltuk még 2 pasi +én felállásban, és kétszer úgy, hogy mind a négyen részt vettek. Akivel leveleztem vele még kb. 2 évig úgy havonta találkoztunk szexelni. Még a következő nyáron volt velük kétszer szex, úgy négyükkel és párszor hármasban valamelyikükkel.


Tavaly egy itt gyk. alakult, nyaralás alatti alkami szexnek induló, 46 éves férfival találkozásbol lett a mostani munkám egy panzióban Ausztriában nála.



19L

2021. jún. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az ex barátnőm egy nagyon jó csaj, én kevésbé vagyok jó pasi.. sőt!

De az ő fotóit anno szétküldve itt találtunk több párt is párcserés szexhez. Őt izgatta, hogy előttem dugatja magát másokkal, én meg örültem, hogy jutott több punci is nekem is a segítségével 😅 16 éves is, 50+ os nő is, meg jó pár harmincas nő. Ő meg örülhetett, hogy előttem dugja 18 éves nagy f@szú pasi is, meg 60 éves pali is és hogy ez nekem biztos megalázó, az átlagos farkam miatt 😅😅


42F

2021. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a Nyíregyházi lányok 😛😛 de szeretem őket 😁

Innen gyk. ismerkedésünk kezdetekor 17 éves lánnyal szexkalandozások, útszéli autós szopások, dugások cserébe egy kis karrier irányítgatásért amíg az asszony rá nem jött 😏 pár hónap után.


48F

2021. jún. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!