Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha soha nem élvezün...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha soha nem élvezünk el egymástól a párommal?

Figyelt kérdés

Nekem ő az első, neki volt több tapasztalata. Ő soha nem megy el a kezemtől/számtól, pedig már több mint 2 éve együttvagyunk, én soha nem mentem el a kezétől/szájától/farkától. Szerinte ez az én hibám mivel nincs tapasztalatom, és nem próbálkozom eléggé, pedig mindent megteszek, ezer videót néztem.

Leírnátok hogyan kell jól szopni, úgyérzem útban van a fogam közben, és a kezemmel sem tudom hogy verjem neki jól, mert nem élvez el, magának kell csinálnia...



2021. jún. 3. 07:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Fordítsd be a szádba az ajkaidat, hogy a fogadat eltakarja.

Nem olyan szexi, mintha látszódnának az ajkaid, de nekem se megy úgy ahogy a filmekben mutatják.



Különben a pasid egy paraszt és sürgős cserére szorul.

2021. jún. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

#1: +1.

Kérdező:

Ha a pasinak ennyi idő alatt nem tűnt fel/nem merted elmondani, hogy nem élvezel el, akkor ki kell dobni. Ha elmondtad és ő nem kísérletezett, akkor ki kell dobni.

Te maszturbálás során el tudsz élvezni? Mert akkor azt kellene a pasi előtt, az ő közreműködésével csinálni.

2021. jún. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi meg tudja beszélni hogy mi az ami jó neked, és neki! Ez csak egy pasi! Cserés!
2021. jún. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Fura nekem sok nő csinálta de egy se volt olyan aki nem tudott kielégíteni azaz olyan hogy rossz lett volna rosszul csinálta volna nem volt.(akár kéz,száj,punci)Szerintem a pároddal van a bibi.Vagy csak engem könnyebb az átlagnál ha rólam van szó nincs olyan hogy valaki rosszul csinálja :)
2021. jún. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
En maszti kozben sem tudok hiaba probalkozok, baratom el tud ha kiveri maganak
2021. jún. 3. 09:15
 6/14 Csicuki ***** válasza:
100%
Kérdezd meg hogy ő hogy szereti ha lattad már hogyan csinalja akkor próbald leutanozni
2021. jún. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Palid nem irányít, tanítgat szex közben??? 2 év??? Basszus! Akkor ez inkább az ő hiányossága, ennyi idő alatt már összecsiszolódik bárki a másikkal.


Szerintem csak a szája nagy, az exeivel is xar volt, nem csak veled. Nem a te hibád, szvsz más pasi 5 perc alatt elélvezne veled, mert ennyire béna senki nem lehet.

2021. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha a puncidtól sem tud elélvezni a srác, akkor vele van vmi komoly hiba. És ezt kivetíti rád, mert magának se akarja beismerni. Nálad szerintem, meg már pszichés gond van pont emiatt.

Hagyd ott, ez jobb nem lesz, ha ő nem változtat. Az látszik, hogy te akarsz, abból is, hogy itt kérdezel.

Simán hiszem, hogy ki tudnálak elégíteni orálisan úgy hogy elélvezz.

Sőt abban is biztos vagyok hogy annyira rosszul nem tudnád csinálni az orált és a Kézimunkát, hogy ne élvezzék el.

Max kicsit rakéne vezetni.

2021. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
KOMMUNIKÁCIÓ!!! 🤷‍♂️
2021. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Elõször csak elkezded kéz nélkül csókolgatni lágyan a farkam körül a lágy részt. Apró csókokat lehelsz rá, a combbelsõmre is. Utána a még fel nem húzott bõr körül gyengéden körzöl a nyelveddel kicsit. Puszilgatni kezded a szerszámomat, ami látványosan elkezd dagadni ettõl. Amikor felcsúzik a bõr rajta, bekapod a makkomat és lassan körzöl körülötte a nyelveddel de úgy, hogy a fitymafékemet is nyalogatod, csikized nyelvvel, sõt, szeretem, ha ujjbeggyel is masszírozzák a féket. Végighúzod hosszában alulról felfelé a péniszemet a nyelved hegyével, miközben a kezeddel masszírozgatod, gyengéden morzsolgatod a heréimet. Amikor felértél a makkhoz, bekapod és továbbra is körzöl körülötte, nyalogatod, meg is szívogatod kicsit, majd jobban mélyebbre kapod a péniszemet elõször egyik, majd másik oldalához a szájüregednek, hogy érezzem a melegségét és puhaságát annak. Picit ráfogok a fejedre és dugni kezdem a szádat.

Majd nagyokat nyalintasz alulról felfelé a makkomnál, szopod egyre keményebben és közben verheted is. A lényeg, hogy ne mindig fogj rá kézzel, legyen kéz nélküli rész is benne illetve amikor ráfogsz, akkor térj át rövid idõre a száddal a heréimre: szívogasd õket, kapd be, szopogasd, miközben vered a brét. Legyen változatos a stílusod, de amikor rázendítesz keményebben, akkor már ne változtass a ritmuson, mert kizökkenek. Olyankor csapasd vadul, monoton módon, hogy a végén telelõhessem a szádat vagy az arcodat, ahová engeded. F

2021. jún. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!