Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valakivel ugy vesztem el,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel ugy vesztem el, hogy nem akarunk egymastol komolyat, csak vonzodunk egymashoz, akkor kiabrandulhat ha megtudja hogy szuz vagyok es "sz*rakodni" kell velem?

Figyelt kérdés
Ugy ertem nyilvan tudom nem egy ferfi alma hogy ovatosan/lassan szexeljen meg ilyesmik. Emiatt lehet hogy nem akar majd folytatast? Amugy sokkal idosebb nalam, 17 evvel.
2021. jan. 27. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
vagy kiabrandul vagy az is lehet, h izgatja. de szerintem mindenkepp mondd el neki, ne ott elesben deruljon ki, h esetleg neki ehhez semmi kedve. illetve ha tudja, h szuz vagy, ovatosabban banik veled (remelhetoleg).
2021. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kiábrándul! A pasik sem egyformák! Lehet, hogy kiábrándul, lehet hogy kimondottan tetszik neki! De mindenképpen tudasd vele még az első alkalom elött!
2021. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pasiként mondom, ha ezt tisztáztátok, hogy nem akartok egymástól semmit se csak szexet és tudja, hogy szűz vagy nem fogja nagyon zavarni, engem biztos nem zavarna
2021. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy erre nem lehet releváns választ adni, mivel minden pasi más. Én például még örülnék is neki ha lehetnék egyszer egy szűz csajjal.

Sőőt sokan még fizetnének is ezért. Furcsa mi?

2021. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!