Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok hogyan koptatjátok le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hogyan koptatjátok le azokat,a pasikat,akiknek kicsi?Mit mondtok nekik?Legyünk barátok?Te jobbat érdemelsz mint én...Vagy megmondjátok hogy rövid csövű?

Figyelt kérdés

2021. jún. 3. 09:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%

10

Már miért menne? Akinek nem tetszem, keres mást. Nekem sincs szükségem olyanra akinek nem tetszem. Elköszönünk és béke vele. Vajon ti miért akarjátok ráerőltetni magatokat arra akinek valami (pl a farkad) nem tetszik??? Meg vérig sértődni... Szánalmas.

Persze tudom miért, nyilván nem egyszerű kis farokkal csajozni, főleg a saját komplexusaitok miatt, meg amúgy is, és ha már valaki ágyon belül van azt nem akarjátok elengedni. Pedig alapvető kéne legyen, hogy tiszteletben tartsd a másik igényeit. Egy kapcsolathoz két akarat kell, egy kevés. De még egy dugáshoz is...

2021. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Jó lenne ha megtanulnátok kezelni a nemeket."

Dehát megtanulták, nagyon is jól. Minden csaj tudja, hogy hatalmas előnye van, a punci miatt.

2021. jún. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%

12

Az a baj kishaver, hogy fordítva ülsz a lovon. Én például (és a csajok 99%-a) soha nem kezdeményezek ismerkedést, az első lépés a pasié mindig. Így szükségszerű, hogy ha nekem nem tetszik, akkor én utasítom el őt, és nem ő engem, hiszen eleve ő kezdeményez. És ez nekem (és a csajok 99%-ának) jó is így. Amúgy is ez hogy jön ide??? A saját kérdésedhez nem sok köze van a válaszodnak, az én kommentem a kisfarkú személyeskedőnek szólt aki leragadt azon a szinten, hogy mekkora szemét vagyok amiért nekem nem kell a kicsi farka, és engem is majd jól elhajtanak a kicsi mellem/nagy seggem/bármimásom miatt. Mint az oviban. Agyrém...

2021. jún. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
Tiszta dedó. A kérdezőt miért nem lehet lepontozni??? 😁
2021. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Remélem tiltották is ezt a szerencsétlen agybeteg kérdezőt miután törölték a sok baromságát... 😂😂😂
2021. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

11 senki nem mondta, hogy azert rinyalnal, mert szukseged van a pasira xd hanem mert jaj a te lelki vilagod hogy megbantották ezzel, “jaj kulso alapjan ne itelkezz:(((“

Amugy meg ne beszelj rolam ugy mint egy pasirol, no vagyok ezert tudom mondani, hogy kedves notarsaim kezdenek az agyamra menni.

Nyilvan lehet kozolni, hogy nem vagy valakivel kompatibilis, de belevagni egy pasi pofajaba, hogy taka van mert nem 18 csak 14centi vagy, az azert elegge picsasag. A kozles, szerintem neked sem lenne mindegy, hogy egy vakrandin a pasi hogyan kozolne unszimpatizálását: vegig nez, aztan hatat fordit vagy esetleg beszelget veled illedelmesen, de szepen elmondja, hogy nem erzi a közös hangot

2021. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!