Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan érzem, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem, hogy nem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés

Sokat hallok, hogy mások átszexelik az éjszakát, nekem ritkán jött össze, én egy olyan nô vagyok, aki elég hamar elélvez, utána meg vége a musornak, max még egyszer el tudok menni, utána, persze a partnerem nem utasítom el, ha még nem elégült ki, de ha látja, hogy én már kielégültem, elélvez és ennyi volt.

Tehát én nem költögetem, nem vagyok az a típus aki fogdossa a pasit, hogy na gyere már....

Múltkor beszélt az egész éjszakás szexröl a barátom és röhögött, hogy én úgysem bírnám.

Az az érzésem, hogy unalmas vagyok.

Pedig szeretem a szexet, de én a kajám is hamar eszem meg



2021. ápr. 20. 17:56
 1/5 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy ez a stílusom a pasim is lustábbá teszi, lehet kéne érezze, hogy többször kívánom?
2021. ápr. 20. 17:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így rendben van. Ne csinálj olyat amit nem akarsz. És készülj fel a privátáradatra az itt lévő csodálatos uriemberektől
2021. ápr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igsn
2021. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, mert mi férfiak sem bírjuk ezt, sőt.
2021. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy unalmas, mások vagyunk, felesleges ezen paráznod és hasonlítgstnod másokhoz magad


(én pl szeretek nagyon hosszan szexelni de nincs orgazmusom, nagyon szívesen cserélnék veled :D )

2021. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!