Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon Zavar hogy a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon Zavar hogy a barátnőm simán meglenne szex nélkül nem tud lelkileg felkészülni én vagyok az első szexpartnere?

Figyelt kérdés
ha odajutunk akkor ő szerintem ezt gondolhatja: minél gyorsabban legyünk túl rajta .... Nagyon Zavar hogy nem kíván és nem akarja ,snehogy sem mutassa ki és csak hadja magát tehát csak én "dolgozom" állítólag jó neki volt róla Már szó hogy ő nem akar elélvezni de mind ez miatt lenne már hónapok óta? ???

2018. ápr. 9. 21:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Az nem kérdés hogy én vagyok e az 1 szexpartnere csak kérdőjel nélkül nem tehettem ki
2018. ápr. 9. 21:19
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy nőnek több időre van szüksége, amíg hozzászokik, hogy van szexuális élete. Adj neki egy kis időt és minden jó lesz! Kényeztesd.
2018. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Esetleg lehet kísérletezni, hogy ő is minnél jobban élvezze. Pl.: Behatolás közben ingerelni a csiklóját, vagy orális szex közben ujjazni, ami segíthet a G-pontja megtalálásában, ha rendes szex közben nem tud elmenni.
2018. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet. Lehet lelki trauma esetleg zaklatás. Lényeg hogy türelem türelem hátán. Volt nem egy nem kettő ilyen barátnőm és valahogy mindig elértem azt hogy ne én kezdeményezzék hanem ő is hogy kívánja a szexet. Meg kellett önmagát szerettetnem és a szexet is. Kényeztetni lelkét leginkább. Bizalom ne csak akkor kényeztetés a hölgyet ha merev a cerka. De ha mégis merev mert miért ne lenne az akkor is tartani magad..
2018. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Én is voltam /vagyok néha ugy mint a barátnőd. Nekem sokat segitet az, ha a partnerem megdicsérte a küsömet, a testemet és biztositot a felöl, hogy számára én tökéletes vagyok bárhogy
2018. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat
2018. ápr. 9. 22:34
 7/9 A kérdező kommentje:

#3 nem engedi hogy kísérletezzek rajta sehogy sem

#4 igen volt 1 lelki trauma, próbálom kényeztetni de lelkileg sem enged közel magához erősnek mutatja magád pedig én látom ha bántja valami

#5 dicsérhetem akármennyit de ő nincs megelégedve saját magával úgyhogy az én véleményem nem hiszi el a sajátja neki fontosabb

2018. ápr. 9. 22:47
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Nekünk nőknek az ilyen dolgokhoz sokkal több idő kell. Például a ráhangolodás is több idő nekünk.

Szerintem próbálj változtatni a kezdeményezéseden.

Legyél nagyon türelmes. Csókold finoman, lassan és érzékien. Puszild végig a nyakát. Simogasd, finoman markolgasd. Lassan védőztesd le, tényleg ne hamarkod el!

Kényeztesd! Csókold végig a mellét, játsz a bimbókkal. Csókold végig a hasát. Kenyezdtesd a száddal.

Legyen nagyon érzéki az egész. Pár pohár pezsgő után könnyebb ;)

Hidd el hogy neki is több kedve lesz és hálás lesz ezekért ;)

2018. ápr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkro tedd fel a kérdést, hogy meddig akarsz szenvedni vele?!


Mert ő láthatólag szarik az egészbe, ha baja van, titkolja, nem kér segítséget, stb. Ilyen emberrel felesleges bármit is kezdeni.

2018. ápr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!