Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány percig ment elsőre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány percig ment elsőre?

Figyelt kérdés

Fiúk, első szexetek hány percig zajlott? Kb. mennyi ideig tudtátok visszatartani?

Gumiban csináltátok?

Hova élvezhettetek és milyen pózban?

A lány mennyire volt tapasztalt, hány pasival szexelt elötettek?

Hány évesek voltatok, mennyi a lány?

Alkalmi volt, vagy már jártatok?



2021. jún. 3. 16:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%

Alkalmi volt, kb 2 perc és durr bele.

Gumi nélkül, ismertük egymást annyira és szedett tabit. Tudta hogy szűz vagyok és felajánlotta hogy segít nekem egy kis tapasztalatot szerezni. Elvileg harmadik srác voltam neki, de akkor már egy jó ideje szingli volt.


Én 22, ő 24 akkor.

2021. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%

22 évesek voltunk, mindketten szüzek

Gumival

Kb 30 percig csináltuk, aztán abbahagytuk. Nem mentem el.

A gumit elég gyorsan offoltuk, egyikünknek sem jó érzés, de gumi nélkül sincsenek gyorstüzelési problémáim.

2021. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
18 voltam. A lány tapasztalt volt. Gumi nélkül kb 30 másodpercig tartott..
2021. jún. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
79%
Már nem emlékszem hogy meddig tartott, gumi nélkül csináltuk, misszionárius pózban. A hasára élveztem el. Egy pasival volt előttem a lány. Én 19 voltam, a lány 20. Kapcsolatban voltunk.
2021. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
71%
Milyen jó h van aki lepontozza a teljesen normális, kérdésre válaszoló válaszokat...
2021. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
38%
#5-ös! Nőjj már fel és szard le ki mennyire értékeli a hozzászólásodat! Ez egy szar oldal ahogy van. Miért nem mindegy hogy valaki fel, vagy lepontoz? Fizetést kapsz érte? Attól hogy valaki lepontoz, a kérdezőnek még hasznos lehet. A listán pedig így is úgy is, én vagyok az első! :)
2021. jún. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%
Egy éttermi éjszakai szórakozás közben ismerkedtünk meg. Hajnalban mentünk hozzánk, és reggelig szexeltünk. Ez elsők még rövidebb idők voltak. 7 x mentem el. Egész éjszaka csak dicsért. Ez megalapozta a csajokhoz való hozzáállásomat. Önbizalmat adott. Hála, és köszönet neki ezúton is! :)
2021. jún. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nagyon sokáig. De elég komolyan ki voltam gyúrva, gyanítom az önuralmam is fejlődött edzés közben. + a gumi sokat tompított, de úgy a 40. perc körül kiszakadt. Na ekkor élveztem el. Sajnos utólag jöttem rá h hirtelen miért lett olyan jó érzés.


De nem esett teherbe a csaj

2021. jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom pontosan, de olyan 2-3 percig tarthatott, misszionáriusban maszatolva. Nekem ez volt az első, a csajnak a második pasi voltam, és ő utálta a gumit, szóval gumi nélkül csináltam. Éreztem hogy elfogok menni, szóval a hasára vertem ki. Ennek már jópár éve, az a baj, hogy azóta sem bírom többet punciban.

Akkor 18 évesek voltunk mindketten, félig meddig párkapcsolat.

2021. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
94%

5 évvel idősebb nő

Gondolta segít

Lovagolt, gumival

Olyan kb 5perc lehetett

2021. jún. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!