Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj ha jobban elviselem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha jobban elviselem az arcra élvezést mint máshova pl számba menne?

Figyelt kérdés

Élvezem is a helyzetet meg végülis bejön de ha szájba megy ott már más a helyzet:)

A pasik többsége szerint szép arcom van,szerintem is az így talán ezért is ad egy kis pluszt nekik a végén:)Amúgy szőke haj,barna szem,vastag szám van:)Viszont ilyen helyzet után valamiért kicsit a bűntudat is elszokott fogni csak nem tudom miért.

Akkor nem érzem ezt kellemetlennek vagy megalázónak ha arcra megy de utána magam se tudom miért fog el egy ilyen megalázott szégyenérzet.

Pedig bárkinek nem szoktam engedni,ehhez nekem kellenek érzelmek,kötődés és bizalom is a partner felé.

Lehet ha idősebb,érettebb leszek akkor ezek az érzések elmúlnak majd és nem fogok utána ilyenekre gondolni?


2021. jún. 5. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Az arcraélvezésnek ez a lényege, én is szeretem
2021. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Megyek! Kérem privátban a címeket! :)
2021. jún. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Az így kezdődő kérdések mögött általában mindig valamilyen hátsó szándék áll.
2021. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
#3: Vagy kiderül, hogy pasi a kérdező... Gyanus!
2021. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Légy a feleségem 🥰😍😍🥰
2021. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Nem gond, én is jobban szeretem arcra adni, mint szájba, látványosabb.
2021. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
van egy sejtésem mi lehet a gond, de itt nem merem leírni
2021. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
7es, mi a gond szerinted?
2021. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Megalázó ha arcon élveznek. Szereted az alavetettseg. Te ilyen kezdő szubmisszív nő vagy akit lehet alazni, csak még nem teljesedett ki benned.
2021. aug. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a 9-esnél van a labda. Én nem kívánom el egy lánytól sem hogy szopjon, sem hogy az arcára szájába élvezzek. Ha van orál, anál, stb,. stb., az jó, de nem elvárt. Szerintem a partnereid a gond. Ha nem srác vagy tényleg! :)
2021. aug. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!