Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyanok akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akiknek szintén a mostani párjuk volt az első és már évek óta együtt vannak?

Figyelt kérdés

Szóval konkrétan, a mostani párjukkal szexeltek először és évek óta együtt vannak.Itt vannak még olyanok rajtam kívül?


Miért őt választottátok?


Férfi vagyok.



2021. jún. 5. 22:19
1 2
 11/15 anonim válasza:
60%

9-es vagyok!

Persze mindenki más véleményen van de ha megtaláltad az igazit akit szeretsz azt ne engedd el olcsó kis lotyókért, mert manapság már nagyon ritka az olyan nő aki melett le tudsz telepedni szeret és nem a pénzedé vagy a kocsidé! Igen én is nő vagyok de tudom a mai gyártmányok milyenek!

És nyomatékosan megmondom, hogy más véleménye ne befolyásolja az életed és ne várj tőlünk se bizalmat meg támogatást, a saját érzéseidbe bízz. :)

2021. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

11-es!

Köszönöm!Megfogadom a tanácsod. :)

2021. jún. 7. 12:41
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok

annyival kiegészíteném, hogy ha megfelelően fejlődtek a készségeid, akkor nagyjából egészséges fogalmaid alakultak ki arról, milyen is egy párkapcsolat, neked mi a jó, stb. szóval akkor is látod, ha évek óta az első pároddal vagy (hacsak nem nagyon fiatalon jöttetek össze).

de ha a haverok meg a gyakoris felhasználók ilyen könnyen hatnak rád, akkor nem vagyok benne biztos, hogy olyan jól látod a dolgokat.

2021. jún. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátom már azzal a céllal szedett fel már vagy 3 éve hogy neki csak én kellek és kész. Végül rájöttem, hogy nekem is ő a tökéletes társ. Egymással vesztettük el, azóta is keményen nyomjuk az ipart, persze a megértês és az elfogadás nêha napján fontos.
2021. jún. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éve vagyunk együtt.


Én 21f ő 18l


Első barátnő, első csók, első szexpartner.


Azért választottam őt mert nem volt senki mást, nagyonmély depresszív állapotban voltam mielőtt össze jöttünk, szeretet hiányom volt, féltem hogy sosem lesz párom mert vissza húzódó vagyok és nincsenek lányok a közegemben akikkel egyszerű lenne ismerkedni. Neten ismerkedtünk, távkapcsolat lett belőle (200+ km). Nagyon nem volt miből válogatnom ezért rengeteg kompromisszumot kellett kötnünk de azért szerettem belé és az tetszett meg benne hogy soha senkit nem éreztem még olyan szeretőnek, támogatónak és elfogadónak velem szemben mint amilyen ő volt.



Sajnos a távkapcsolat roppant módon kitudja facsarni az embert érzelmileg és emiatt az elmúlt időszakban elég labilissá vált a kapcsolatunk, de küzdünk továbbra is, egyikünk sem szeretné elveszíteni a másikat.


Egyenlőre dióhéjban ez a mi kis történetünk.

2021. jún. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!