Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, szeretitek az extra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szeretitek az extra méretet szájba és punciba?

Figyelt kérdés
Lépnétek is egy ilyen pasi felé, ha bejön?

2021. jún. 5. 22:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Szájba különösen, mert fulladozni jó. De az is szuper érzés, ahogy méhszájadat pumpálja a pasi, mert szerinte nagy = instant orgazmus, tehát nyúlsebességgel kell tömni. Aztán két napig fáj.

Maradok az átlagos méreteknél.

2021. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem rossz kategóriába írtad ki a kérdést.
2021. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az extra, az 20+. Naaa ekkora nem kéne, túl sok. Nekem egy vastag 18centis a legnagyobb amit megtapasztaltam. Orál nyilván nehezebb, nem is ment tövig. Viszont a szex az nagyon jó, kitölt, kellemesen feszít, mindent ingerel. És lehet az is jó, ha a méhszájhoz ér, néha lehet kicsit hevesebb a szex.
2021. jún. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem, sőt inkább menekülnék egy extra nagy méretű férfitől
2021. jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
szájba nem, de punciba igen. sokan nem szeretik, de nekem jó értelemben érzékeny a méhszájam és szeretem, ha erősebben döfködik, ingerlik. maga a hüvelyem eléggé hosszú és ha fel vagyok izgulva, nyúlik is hosszában, szóval ha csak a testi paramétereket nézzük, 18+ centis farok ideális számomra ilyen szempontból
2021. jún. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Én nem szeretem, jobb a kissebb mindenhez.
2021. jún. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Kizárt.

Exbarátomnak túl nagy volt, minden szex kínszenvedés volt. Maradok a normál méretnél.

Amúgy vicces, hogy a kedves férfiak mennyire a nagy méret után epekednek, miközben lövésük sincs arról, hogy egy átlag lánynak mekkora a befogadó képessége.

2021. jún. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
A hüvelyünk tágul, ha felizgulunk. Az a jó, ha kitölt a férfi belülről, fontos a hossz, de még fontosabb a vastagság. Azért egy 18 centis inkább csak nagy, az extra, az mondjuk 20 centi a szememben. Bevállalnám, szeretem, ha kitölt a férfi és látványra is izgató.
2021. jún. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem, ne legyen extra mérete mert akkor nem fekszem le vele.
2021. jún. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Érdekesek a válaszok. Köszönöm. Nem gondoltam volna h valakinek nem kenyelmes a vastag nagy méret. Igen, tudom h nem ez a minden és a legfontosabb.
2021. jún. 6. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!