Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, szeretitek az extra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szeretitek az extra méretet szájba és punciba?

Figyelt kérdés
Lépnétek is egy ilyen pasi felé, ha bejön?

2021. jún. 5. 22:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%

Az egyetlen értelme ennek a kérdésnek, hogy kiderül, igaz a közhely: nem vagyunk egyformák.

Minthogy közismert, hogy a 20 centi extrém ritka (mármint a valóságban, nem a GyK-n), és a 18 centi is 100-ból talán 2-nek van, én kétkedéssel fogadom a válaszok egy részét. De az feltétlenül igaz, hogy van, akinek a kisebb tökéletesen elég, és van, aki szereti a nagyobbat.

2021. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
Szeretem a nagyobb méretet de nem ez alapjan választok pasik
2021. jún. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%
Igen, tetszik. Alapvetően mindkét helyre, plusz csak úgy, látványra is. Ami a másik kérdést illeti, csak ezért viszont valószínűleg nem lépnék, ha amúgy nem jön be egyáltalán a pasi. Ha bejön valamennyire, az persze más kérdés. Mondjuk nem nagyon voltam még olyan helyzetben szerintem, hogy tudtam volna valakiről, hogy mekkora neki, miközben amúgy nem ismertük volna egymást még igazán.
2021. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem mindkét esetben igen

Igen, lépnék egy olyan pasi felé, aki bejön :D

2021. jún. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%

Volt kicsi, közepes és nagy. De alapvetően nem a méreten múlik a jó szex, a jó kapcsolat pedig végképp nem! Közhely, ám igaz! Hiszen nem 24 órás program a szex. Egy fiatal sokat agyal az intimitásról, ám később ráébred az ember, sok minden más fontosabb a szexnél. Ideális esetben a szex is része az életnek, de nem jelent mindent. A nagy átlag heti 1-2 menettel letudja. Sokan pár perc alatt. 168 órából (ami 10 080 perc) mindez csupán 15-30 perc!

Miért kell akkor erre a méretkérdésre ilyen nagyon rápörögni ?


50N

2021. jún. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kicsit tovább gondoltam.

Egy év az kb. 525 600 perc. Heti kétszer 15 perc szex pedig egy évben 1 560 perc. :-o

525600 / 1560

2021. jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Kinek mi a fontos :) azért vannak akik tovább bírják. Mondjuk bármeddig bírom. S azért fontos kérdés, mert elég sokan nem igazán tudtak mit kezdeni a nagy méretemmel, csak élvezték és kész.
2021. jún. 10. 11:55
 18/18 anonim ***** válasza:
53%
Férjem munkahelyén (gépészek) volt egy fiatal kolléga, aki állandóan mondogatta, ő bármeddig bírja, akár sok-sok nővel is. Megelégelték a kollégái! Kerestek neki kettő (nem több, 2) profi hölgyet. Fogadtak vele, ha bírja velük legalább a 3 óra folyamatos szexet, akkor a kollégák állják a cechet, ha nem, akkor fizetheti önmaga, majd egy vendéglőbe meghívja az összes kollégáját, plusz soha többé nem akarják hallani a szexuális fantáziáit munka közben. A srác örömmel állta a fogadást. Nagyjából egy óráig bírta a srác! Kicsavarták, akár egy felmosórongyot! :-D
2021. jún. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!