Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jóképű, karrierjükben sikeres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű, karrierjükben sikeres férfiak, akik járnak prostituálthoz: miért jártok, milyen érzés?

Figyelt kérdés

Esetleg leírhatjátok mit dolgoztok és milyen élmény egy barátnőhöz képest, miért preferáljátok az állandó helyett az alkalmi fizetőset.


Tudom, hogy sokan nem prostiznak, ez a kérdés most nem hozzájuk szól.



2021. jún. 6. 02:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

Nőként válaszolnék, ha nem gond. Nekem az a meglátásom, hogy az ilyen férfiak 1) megtehetik, hogy fizessenek egy számukra csinos, top kategóriás nőnek 2) egyszerűbb és gorsabb, mint valakit valshol felszedni. Ahogy látom többségük elfoglalt, sokat dolgozik, esetleg van gyereke is stb és nem nagyon járnak olyan helyekre, ahol ismerkedni tudnának. Szóval az ilyen fizetős szex jó megoldás lehet. Még akkor is akár, hs a pasi jól néz ki. Több ilyet ismerek, aki kifejezetten vonzó pasi, mégis prostizik.

(Persze náluk nem a rosszlányos alja prostikra kell gondolni, hanem luxusprostikra és sugarbabykre)

N

2021. jún. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
El kell keserítselek a fent leírt férfi típus nem itt lóg fent :)
2021. jún. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Melyik éppen miért, van aki a változatosságot keresi, van aki azért mert "otthon" már nincs szex, vagy nem olyan mint régen, vagy éppen olyan dolgot akar megélni amit otthon nem tud. Nagyjából ugyanazért járnak prostihoz mint bárki más aki nem független.
2021. jún. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom mi a sikeresség mértéke, én a budapesti átlag többszörösét keresem, igaz, ezért meg is dolgozom, jelenleg vállalkozom (IT), előtte muktinál dolgoztam.


Volt korábban több barátnőm, de ők vagy főállású feleségek akartak lenni vagy egy semmilyen irodai munkát tekintettek karriernek, de ezzel kb. a hidegvízre valót tudtak megkeresni. Ehhez képest az igényeik kezdtek elszállni. És persze ki finanszírozza a nyaralást, hobbit, éttermet, ha nem én, aki többszörösét keresi.

Sok barátom, egyetemi évfolyamtársam megházasodott, elvettek valami közepes nőt, aki szépen megtervezte a közös jövőjüket, persze magát középpontba állítva. Ház a budai oldalon valami túlárazott agglomerációs településen, mert ott tiszta a levegő, holott a férj a belvárosban dolgozik. Minden a nő igényei körül forgott. Aztán amikor lepottyantott egy-kéz gyerekety akkor valóban egyérteművé tette, hogy a férfi dolga a pénzkeresés, a közepes szex is elapadt.

Én ezt látom magam körül és nem akarok ilyen életet élni.


Keményen dolgozom, váltottam, kockáztattam, amikor kellett, nem vagyok hajlandó egy olyan nőt élethossziglan eltartani aki csupa biztonsági döntést hozott életében, arra pályázva, hogy majd fog egy magamfajta képzett, munkamániás férfit, aki alápakol mindent.


Ráadásul az egyik barátnőm mellett rájöttem, hogy imádom a változatosságot a szexben. Ő erre nem volt nyitott, szerinte az elég változatosság, hogy nyaraláson a tengerparton szexeltünk, autóban vagy wellness szállodában meg néha engedte popsiba. Ahogy idősödtem, rájöttem, hogy nem akarom bekorlátozni magam egy nőre.

És ezt nyújtják az örömlányok. Olcsóbb, hiszti és kényszerek nélküli élvezet.


Félre ne értse senki, nem az örömlányokért rajongok, hanem a változatos szexért, változatos partnerekért. Ha az átlag, dolgozó, "normális" nők erre nyitottak lennének, akkor valószínűleg nem járnék prostikhoz. De "komoly" kapcsolatban azonnal jönnek a korlátok, egy olyan nőtől, akinek mondjuk az a karrierje csúcsa, hogy telefonokra válaszol egy multinál vagy középiskolában tanít angolt. Szóval ő fogja nekem megmondani, hogy mikor és kivel szexelhetek? Szabadságot akartam, ez azzal jár, hogy olykor fizetek a szexért (van hogy összejön alkalmi partner is, de ők sajnos hamar barátnővé akarnak válni). De hát ki nem fizet a szexért így vagy úgy?


Röviden: változatosság, szabadság, kötöttségektől mentes élet. A munkámban van elég közöttség, legalább a szexben ne legyen.

2021. jún. 6. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4-es,köszönöm, ilyen jellegű válaszra voltam kíváncsi
2021. jún. 6. 03:55
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Gyönyörű példája annak, hogyan lehet a párkapcsolatot és a családot üzleti alapra helyezni és úgy értékelni. A "lepottyantott" gyerekek is nyilván csak kiadásokkal járnak...
2021. jún. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

#6


4-es vagyok

A családot, párkapcsolatot a nők helyezték üzleti alapra. A férfiak 90%-a meg beadta a derekát, szóval nem kell aggódnod, mindig lesz olyan, aki hajlandó finanszírozni a nők életét, örül, ha kap közepes szexet és cserébe minden szabadságról lemond. Meg lehet nyugodni, ahogy én élek, az nem általános.

De azon érdemes lenne elgondolkodni, hogy miért van az, hogy a házasságok fele válással végződik. Ha annyira szuper intézmény a család (apu-anyu-gyerekek-három szoba-négy kerék), akkor miért nem működik?


Nem a prostik és kuncsaftjaik helyezték üzleti alapokra a kapcsolatokat, hanem eleve minden férfi-nő kapcsolat tranzakciókon alapul. Van aki ezt tagadja, de ez a valóságon nem változtat.

2021. jún. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 moozygoo ***** válasza:
36%

Balázséknál volt egy ilyen adás, ahol egy ilyen sugar daddyt sikerült mikrofonvégre kapni:

https://www.youtube.com/watch?v=Ob1rHfrmMX4&t=7030s&ab_chann..

1:36:50-nél kezdődik, dióhéjban az egyszerűség miatt választja ezt.

2021. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

#1 vagyok:

Sikerült jól lepontozni, holott normálisan válaszoltam és mint az utóbbi válaszokból kiderült, igazam is volt...


#4 aranyos, hogy te beszélsz arról, hogy a nők helyezték a kapcsolatot üzleti alapra, közben meg fikázod a tanárokat:D csak mert nem keresnek sokat. Képzeld aki tanárnak megy, tudja, hogy nem fog sokat keresni, de számára ez egy hivatás, a jövő generációjának fejlesztése. Gratulálok, ha te nem akarsz ilyen nővel ismerkedni, mert csak havi 200at keres és az neked túl kevés:D még jó, hogy neked nem a pénz körül forog minden, nem igaz?:)

Mondom ezt úgy, hogy én amúgy ennek többszörösét keresem. De nem nézek le senkit amiatt, mert kevesebbet keres. Attól még lehet nagyon normális, intelligens és jó lelkű ember. Téged viszont fix csak a pénzed miatt viseltek el a nők, mert emberileg látszik, hogy nem vagy egy főnyeremény.

Nos kérdező: pontosan az ilyen férfiaknak való a prostizás:)

#1

2021. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

#9


Egyik dolog, hogy nem egy, hanem két pedagógus barátnőm volt. Az első tanítónak tanult, akkor jöttünk össze, amikor végzős volt ELTE tanító és óvóképző karán. Én írtam meg a zárótanítását, mert annyira nem érdekelte, német nyelvi műveltségi területen, szóval nekem teljesen más szakos hallgatóként (akkor még egyetemre jártam) semmi közöm nem volt hozzá, de megcsináltam neki, ötöst kapott rá. Ő azért ment pedagógusnak, mert sehova máshova nem vették volna fel, semmi se érdekelte, kb. az összes tanító szakos ilyen, csak legyen egy diploma, majd lesz valami. Ja, mielőtt velem összejött, arabozott (nem arab nyelvtanulásra kell gondolni). Ő eltartót keresett, mert tudta, hogy ő gyerekekkel nem akar foglalkozni. Kijelentette, hogy gyereket se akar soha.


Aztán volt angoltanár barátnőm, nem szakadt meg a munkában, nyári szünete fizetett szabadság, próbált korlátozni, de közben terlegetni akart arrafelé, hogy majd én hordom haza a pénzt, ő megbeosztja.


Te hiába próbalod úgy beállítani, hogy én azért nézem le ezeket, mert keveset keresnek, ez egyszerűen hazugság. A szüleim jóval kevesebbet kerestek nehéz munkával, de nem egymáson élősködtek és pont ezért látom, hogy a mai lányok ehhez képest a dolgozni, tanulni nem szeretnek, de a pénzt várják, mellette mindenben korlátozni akarják a párjukat. Ha én keveset keresek, akkor ahhoz igazítom az életstílusomat, nem akaszkodok másokra, hogy majd ők megoldják az életemet.


Itt nem a pénzről van szó, hanem a felelősségvállalásról, hogy a múltbeli döntéseikért, ami miatt a jelenben ilyen helyzetben vannak, nem akarnak felelősséget vállalni az emberek (főleg a nők).


Az amúgy már egy ideje nem igaz, hogy a tanárok keveset keresnek...


Még egyszer leírom, nem imádom a prostikat, egyszerűen azt a szabad és változatos szexet nem kapom meg sehol, amit tőlük. Kevés a szabad, szexet szerető, önmagáért felelősséget vállalni tudó, nem másokra csimpaszkodó nő. Ha több lenne az ilyen, nem lenne a prostiknak munkája.

2021. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!