Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostik Ti támogatnátok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostik Ti támogatnátok, hogy "Fizikai közérzetjavító" legyen a hivatalos neve a szakmátoknak?

Figyelt kérdés

2021. jún. 6. 11:42
A kérdező szavazást indított:
Igen, támogatnám
Nem támogatnám
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Oly mindegy minek hívjuk, nem a neve miatt nézik le sokan a prostikat.
2021. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kancácska ***** válasza:
42%
Látom sokan nézik a napiszart :D
2021. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Tök mindegy minek hívják hivatalosan kellene elismerni és biztonságos körülményeket teremteni a szakmában lévőknek.
2021. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

Be kellene tiltani.

Az emberek szaporodását is kellene szabályozni, és akkor nem születnének nyomorba emberek, és nem kényszerülnének arra hogy eladjákl a testüket.

2021. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

#4.

Totál igazad van!

Az emberek többsége eszeveszett módon, felelőtlenűl gyártja a gyerekeket, szaporodunk ezerrel, felzabáljuk, tönkretesszük a bolygónkat.

Sokan azt hiszik, hogy ők csinálják jól, hogy, 2,3,4 gyereket vállalnak.


Te, aki elolvastad a véleményemet,pontozz le, mert erre élvezel!

Nigger!

🤣🖕

2021. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
5. Én nem pontozom se fel, se le, mert nem értem, most ez irónia vagy mi akar lenni.
2021. jún. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Én már a kérdést sem értem teljesen. Mi az, hogy "hivatalos név"? Ha arra gondolsz, amit az adóhatóságnál kell megadni tevékenységként, az jelenleg a "M.n.s. egyéb személyi szolgáltatás" - a NAV írásos tájékoztatója szerint ebbe tartozik a szexmunka. A "Fizikai közérzetjavító szolgáltatás" kategóriába tök más dolgok tartoznak: pl. törökfürdők, gőzfürdők, szoláriumok, gyógyfürdők. Tehát ha jól értem, akkor azt akarod kérdezni, hogy szeretnék-e az érintettek, hogy az "M.n.s. egyéb személyi szolgáltatás" helyett a "Fizikai közérzetjavító szolgáltatás" kategóriába kerüljön át a szexmunka. Mondjuk így sem értem, hogy ennek mi értelme van.
2021. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha vállalkozást akarsz kiváltani, akkor most is az kell.

TEÁOR: 9604 Fizikai közérzetet javító szolgáltatás

2022. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!