Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ez a szex mennyiség,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a szex mennyiség, illetve mi tévő legyek a lenti helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én 25F barátnőm 24F, kb 2 éve vagyunk együtt és 1,5 éve élünk együtt. Mindketten szellemi munkát végzünk. Nem csaljuk egymást se fizikailag se érzelmileg. Szexen kívül minden rendben.


Kb az első 9-10 hónap tökéletes volt majdnem minden nap szex többször is. Aztán szépen egyre kevesebb ahogy lenni kell heti 3-5 alkalom, ezzel se lenne semmi baj hiszen egy kapcsolat velejárója.

Egyszer csak kb 1 év után szinte alig van szex, 2-4 hetente egy alkalommal max. Számomra ez kevés. Egyik kérdésem az lenne, hogy ez valóban az? Többi kapcsolatból kiindulva igen.

Másik nagy probléma, hogy egyszerűen barátnőm nem hajlandó erről beszélni. Nagyon sokszoros próbáltam már vele, abszolút nem érdekli ez a helyzet, számára minden rendben. Én mondtam neki nekem ez nem okés de ignoralja.

Másik probléma, ha szex is van köztünk nagyon rossz minőségben, alig nedvesedik (15-25 perc előjáték után se). Tudom, hogyan kell egy nőt felizgatni, de rá semmi nem hat. Fogamzásgátlót nem szed. Sikositot nem akar használni. Nincs hüvely szarzasgai gondja, csak simán nem izgul fel, se testileg se mentálisan, bármit teszek. Egy romantikus vacsora nap után se jön izgalomba, egyszerűen azt mondja nem kívánja magát a szexet sehogy se. Természetesen orgazmusa sincs, nem színlel semmit, mert még egy nyogest se ad ki.


Régen minden rendben volt, többször is el tudott menni, borzasztó nedves volt, könnyű volt izgalomba hozni, akarta magától is a szexet, naponta akár. Most a 2-4 hetente egy is csoda. Beszélni nem akar róla, nem érdekli már a szex. Nem csak meg, 1000% biztos vagyok.


Tanácsokat tippeket fogadnék.

Megcsalni nem fogom. De nem tudom mennyit bírók még hogy nem vegyem fontolóra a szakítást sajnos.



2021. jún. 6. 23:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
24L* nem férfi a barátnőm.
2021. jún. 6. 23:11
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
ez már veszett ügy. ebből van az, hogy céges bulin rommá dugja egy kolléga vagy rámászik egy random férfi. Akarja ő a szexet csak nem veled
2021. jún. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
NEM normális, s nem az heti x db miatt, mert optimális mennyisége nincs. Pontosabban van: amennyi MINDKÉT felet tökéletes kielégíti ÉS abban a minőségben amit mindkét fél kíván. Nálatok ez nincs meg. Ti már gyakorlatilag csak lakótársak vagytok. Ez nem kapcsolat hanem agónia, döntsd el hogy így akarod-e leélni az életedet. Van gyerek, van közös ingatlan, vállalkozás bármi? Nincs? Akkor engedjétek el egymást.
2021. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Exemmel jóval kevésbé volt ilyen rossz a helyzet és szakítottunk
2021. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra tippelek hogy mással van. Sztem is dobós helyzet.
2021. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
elhidegult a kapcsolat. mig ala nem tettel mindent, addig tudta adni a privat ribit, most hogy megvan minden, elkenyelmesedett. dobd ki
2021. jún. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nincs semmi közös szerencsére, se gyerek. A kidobas lesz sajnos. Köszönöm mindenkinek aki elolvasta.
2021. jún. 6. 23:42
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ijj teso sajnalom

Az en baratnommel is ugyanez van.. Kicsit megijesztenek engem ezek a megcsalos valaszok...

2021. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy megcsal, a kérdező biztos benne, csak észrevenné...mintha valóban kialudt volna a tűz, esetleg semmi gyógyszert nem szed, olyat ami hormonzavart okozna?Másik az is lehet, hogy extrém vágyai vannak, amiket szégyell még neked is bevallani,- eddig elég volt az újdonság varázsa.
2021. jún. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Semmilyen gyógyszert nem szed. Nincsenek extrém vágyai oralt se szereti pl.
2021. jún. 7. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!