Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalt vagy tapasztalatlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt vagy tapasztalatlan emberrel volt az első szexuális élmény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Próbáltam érthetően fogalmazni a kérdésem.Arra lennék kiváncsi hogy az első alkalmatok egy tapasztalt vagy tapasztalatlan emberrel történt, illetve hogy mik voltak az előnyök és hátrányok.


Szűz vagyok(Gondolom a kérdésemből azért sejthető volt)és nem tudom eldönteni ezeket a dolgokat.Mármint így minden ember más,más felfogással ezért is kérdeznélek titeket.

És nem tudom, nem akarok fura lenni és "szűzekre vadászni" mert nyilván az kitolás lehetne hogy mondjuk nem szerelem csak annyi hogy ő is annyira tapasztalatlan mint én de ennél félek hogy most azért utasítok vissza egy embert mert félek attól hogy a tapasztaltnak nagyobb elvárásai vannak.És itt nem arra gondolok hogy valami beteg póz vagy valami hanem csak úgy szimplán.


Szóval egyszerre félek mindkettő esettől és ezért érdekelnének a ti tapasztalaitok,és a kérdésemet újra olvasva, őszintén lehet butának nézni,vagy hülyének hogy miért ide írom ki vagy valami.

Már próbáltam magamnak választ adni,érveket felsorolni,bármi hogy ne rágjam magam rajta sokáig mert túl nagy feneket kerítek neki és nem is arról van szó hogy a szüzesség nagy kincs vagy valami xd hanem hogy akivel lenne annak csalódást okozok vagy valami a tapasztalatlanságommal.


Te jó ég,nagyon szépen köszönöm annak aki ezt végig olvasta és értelmezte.Jöhet hideg-meleg igazából.


2021. jún. 8. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen érdemesebb tapasztalt emberrel elveszteni, aki tudja is mit csinál. Csak tisztázd előtte hogy még szűz vagy
2021. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalt volt és idősebb is. Jobb is mert nagyon ráparáztam, nehezen állt fel emiatt de nagyon megértő volt és a végére fantasztikus lett. :)
2021. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én tapasztalttal, idősebbel vesztettem el kapcsolatba. Amúgy óvatos volt, figyelt rám első alkalommal. Későbbiekben, viszont volt, hogy elélvezett egy 10 p után és ledőlt, hogy ne aggódj, majd neked is jobb lesz. Ember mar az x. Alkalommal fekszünk le, ha nem teszel érte nem lesz jobb. Ugyhogy ott is hagytam
2021. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztaltabb volt nálam, de (nagyjából) flottul ment a dolog. Egyébként ha nő vagy akkor nem attól függ hogy tapasztalt-e vagy sem, hanem hogy mennyire figyel rád. Attól hogy valaki sok nővel volt még simán lehet egy önző, beképzelt pöts.
2021. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne tapasztaltsag alapjan valassz, mert tapasztalt es tapasztalatlan is lehet onzo potsfej. En egy nalam joval idosebbel vesztettem el. Nekem mazlim volt, mert egyreszt nemcsak tudt, mit kell csinalnia, de tenyleg nagyon oda is figyelt... Nyilvan az a legjobb, ha a masik felnek ban mar azert valamennyi tapasztalata es figyelmes is, de inkabb egy tapasztalatlan, figyelmes partner, mint egy tapasztalt, de a masiknak semmit nem ado.
2021. jún. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm is szűz volt még amikor először szexeltünk.
2021. jún. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalt de nagyon gyenge volt
2021. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!