Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakinek van ebben tapasztala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van ebben tapasztalata milyen érzés volt? Leírást is olvassátok el!

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, mint ahogy a legutóbbi kérdésre jött válaszok is írták hogy nem vagyok lábfétises. Én se éreztem magam igazán annak, ez nem rossz azért. A kérdés az lenne hogy akinek volt már abban része hogy egy (számára) jó csaj masszírozott a lábával, milyen érzés? Itt most nem kell olyan szintű dologra gondolni hogy az a bizonyos 4 betűs szerv masszírozása, hanem a test 1 vagy több része. Ezt most mint nem fétises kérdezem, mennyire izgató, illetve ha ettől feláll valakinek az lehet fétisre utaló jel vagy betudható általános/természetes izgultságnak szexuális jellegű kontakt miatt? Lehet hülyén írtam le, remélem azért érthető. Felőlem akár fétisesek is írhatnak, úgyis van belőlük egy pár ahogy észrevettem. Én még nem voltam hasonló helyzetben de van olyan érzésem, ha olyan csajok akik nagyon tetszenek csinálnák ezt szép tiszta lábaikkal akkor felállna vagy legalábbis biztos izgatott lennék, annak ellenére hogy mint kiderült nem vagyok fétises. Nem szép csajt, vagy nem szép, ápolatlan lábút meg elküldeném alapból szóval ennyire egyszerű, aki meg átlagos annak csak simán nem hagynám. De ez csak találgatás, mivel népszerűek az ilyen témák hátha kapok választ. Értelmes válaszoknak külön örülök.

2021. jún. 9. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

1× jártam talpmasszázs tanfolyamra, csak én voltam férfi. Úgy alakult, hogy csoportban dolgoztunk, örültem volna, ha egy velem hasonló korú valaki lesz a partnerem, de rittigg nem az lett… Egy idősebb lábon lehetett gyakorolnom. Először ennek is örültem, de amint megismertem az adott tappancsot, éreztem, hogy hót mindegy, milyen az a láb idős-fiatal, de a lényeg, hogy mind ugyanolyan…

Ha sűrűn-, vagy folyamatosan áll valakinek ezen dolgokra, akkor igen, fétises.

2021. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!