Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maradjak vele együtt? Minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vele együtt? Minden tökéletes de a szex nem megy már 4 éve. Nagyon hamar elmegy és ez azóta se változott.

Figyelt kérdés
Már nem bírom szex nélkül :( de azon kívül meg tökéletes a kapcsolatunk.

2021. jún. 9. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
És nem tud előtte kézzel vagy orálisan kielégíteni? Akkor esetleg elég lenne a kevesebb szex is.
2021. jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a cipoben jartam exemmel. Minden mas mukodott,de minden szex utan elkapott a sirhatnek, hogy nekem akkor ez jut es kesz. Hiaba beszeltem vele valtozas nem igazan jott. En megleptem a szakitast. Nehez volt, viszont ez volt a legjobb dobtes. A kapcsolat 50%-at a jo szex adja meg. Ahol az nem mukodik egybol lepni kell :D
2021. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Ez pedig megoldható. Szerintem menjetek rá a megoldásra. Ami nagyon régi beidegződés lassú átszoktatása.


Szerintem ezért ne szkíts.

2021. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Ne szakíts ezért .

Beszéld meg vele hátha nyitott hármasra esetleg , ki ki kacsingathattok egymás beleegyezésével egy egy szex erejéig.

Ha ezekre nem nyitott és bántaná a tudat (ami valószínű) akkor szakíts vele.

2021. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4 év az baromi hosszú idő, ha ezalatt a kettőtök közti kommunikáció elakadt, vagy nem volt hajlandó fejlődni, tapasztalni, akkor ez már nemigen fog változni.

Annyiféle terapeuta van, szakkönyvek, vagy csak szimpla gyakorlás és odafigyelés, hogy nem hiszem el, ha ezek közül valamit próbált volna, nem dülledt volna ki a szemed az orgazmustól. A palid lusta, de te is igénytelen vagy. 4 évet elpocsékoltál... ezalatt kerestél volna valaki olyat aki legalbb jól megbsz...

A fickó 4 évig süket és vak volt? Vagy esetleg Te? Azért néha remélem dumáltok is, két semmitérő numera közt...

2021. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

A szexet is tanulni kell, nem megy mindenkinek egyből. Ha egy módszer nem megy, másikat kell próbálni.

Kérd meg hogy nyaljon ki előtte, legyen előjáték, es amikor behatol akkor váltsatok sokszor pózokat, addig sem megy el.


Vagy, vezessetek be szexjátékokat. Kérd meg hogy dildóval igzasson, vibrátorral stb.


Nem kell azért szakítani valakivel mert nem jó a szex. Beszéljétek meg hogy ki mit szeretne, és cselekedjetek! "Néma gyereknek anyja sem érti a szavát"


Az egy másik teszta ha ő bem akar változni... de adj neki esélyt a változásra és mondd, hogy nem csinálja jol és hogy tudná jobban!

2021. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért 4 év után már nem hiszem, hogy beszélgetés meg tanítgatás segít. Valószínűleg ezen már mind túl vannak, ha eddig sem változott, nem túl esélyes, hogy hitetlen fog. Onnan tudom, hogy én ugyan így voltam egy ideig. Konkrétan rosszul éreztem magam szex után, sőt, egy idő után közben is. Már az első pár lökésnél azt gondoltam, hogy minek, úgyis 5 perc lesz. A végtelenségig nem lehet nyalással /dildóval kompenzálni, hiányzik a rendes szex. Főleg, hogy sokan nyalni se tudnak, és a dildo sérti az önbecsülésüket. Meg azért na, nem ugyan az, mint egy hosszú menet egy rendes hús vér pénisszel. Nálam megcsalás, hármas stb szóba se jöhetett, én a szakítás mellett döntöttem. Ha nem jó a szex, semmi se lesz jó, nehéz, de be kell látni.
2021. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
A sok barom, otthagyni egy működő kapcsolatot mert nincs jó szex... És mi van ha többé nem találsz magadnak egy olyan embert akivel annyira passzoltok? Mind1, van akinek csak ez számít.. Ha viszont szereted és idág kitartottál mellette akkor én amondó vagyok, hogy vagy találjatok ki hármast vagy svingert, vagy ott van a péniszkarika is amivel tovább bírja a faszi, illetve én pl a gumival is tovább bírom, esetleg abból a vastagabbat a péniszgyűrűvel. Az a baj hogy nem tudom a kérdésből, hogy kinél áll fent a gond. A csajoknál sajna nem tudom, hogy hogyan lehetne megoldani, hogy tovább bírják. Szóval remélem megoldódik, nem hiszem hogy az lenne a megoldás hogy dobd ahogyan azt pár "okos" javasolta. Ne tedd tönkre magadat, lehet nem találsz jobbat, főleg ha tényleg csak a szex a gond. Ha dobsz egy embert akkor már egy olyanért dobd amivel tényleg nem lehet élni pl erőszakos, naplopó, hazug, kiszámíthatatlan stb. De pl dobni egy felelősségteljes, családcentrikus, kedves pasit mert nem jó az ágyban eléggé durva dolog lenne.
2021. jún. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8as, ha nem jó a szex, akkor annyira nagyon mégse passzolnak. Ez a legrosszabb hozzá állás, hogy inkább maradok a sz*rban, mert jaj nem találok jobbat. De, fog, és egyáltalán nem durva ezért dobni. Ha a szex nem jó, csak egyre több lesz a feszültség. Nem is értem, hogy hogyan lehet kibékülni vele, hogy sose lesz kielégőtő, mintha ez valami apró részlet lenne.
2021. jún. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbször kiderül, hogy a férfi cukros, ezért nincs megfelelő potenciája,első körben ezt nézetném meg vele. Ez sima laborvizsgálattal kiderül ,okozhatja alacsony pajzsmirigy szint, magas vérnyomásra szedett gyógyszerek. Aki mindenre tudja a választ az ANDROLÓGUS ez az ő szakterülete.

Egyszerű vérvételből kiderül minden. Sokféle megoldás is van, hormonpótlás, gyógyszeres kezelés.

2021. jún. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!