Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg mindent el kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg mindent el kéne fogadni ami a párommal együtt jár? Akkor is ha úgy változott meg, hogy szexuálisan már nem vonzó a számomra?

Figyelt kérdés

Adott az, hogy 2011-ben jöttem össze a párommal. Elég jó pasi volt, helyes arc, jól öltözött volt, a teste is jó volt (pont az ideálom).

Mostanra teljesen megváltozott. 25kg-ot hízott, egyáltalán nem tetszik ez nekem, de elfogadom még, mert szeretem. Viszont igénytelen is lett...öltözködésére semmit sem ad, főleg az utóbbi 1-2 évben. Szörnyű. És az új mániája, hogy szakállat növeszt. Ez az egy amit nem tudok tlerálni. Gyűlölöm a szakállat és meg is mondtam neki, de tojik a véleményemre.

Nem az a baj, hogy öregszünk, mert nyilván én is szebb voltam 10 évvel ezelőtt, de figyelek magamra. Ezt tőle cserébe is elvárnám. Szültem egy gyyereket is, mégis vékony maradtam. Igényes is vagyok. És még ő szól meg amiért reggelente 5 percnél többet készülődök. Nem fogok emiatt szakítani vele, mert pitiáner indok lenne, de kvára zavar. Minden férfi ilyen lesz 30 felett? anyám szerint az összes elhagyja magát.

29 vagyok, ő 33


2021. febr. 11. 19:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%

Igen, lerottyannak.


Én meg beleférek a 15 éves farmeromba, 1 gyerek után.


Én tojok az egészre, ez van.


40/N

2021. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Hát, ha az anyukád azt mondta, akkor biztos úgy van. Gyorsan fel is szedek 25 kilót, és szakállat növesztek, nehogy elrontsam az elméletet.
2021. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Ki mondta, hogy el kell fogadni mindent?
2021. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Anyám mondta, hogy fogadjam el, ez már jobb nem lesz.

Pedig én szívesen rábírnám valami testmozgásra vagy tudomisén.

2021. febr. 11. 19:27
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván nem minden férfi lesz ilyen. Nemtől függetlenül vannak, akik egy bizonyos kor felett, vagy x év párkapcsolat után elkényelmesednek, elhagyják magukat, igénytelenebbé válnak. Semmit nem "kell" elfogadnod, a te döntésed, hogy mit és meddig tolerálsz, ha megbeszélni nem sikerül a dolgot. Próbálj meg hatni rá valahogy, vagy derítsd ki az okát, miért lett ilyen, ha korábban igényesebb volt.
2021. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Sunshinedoll ***** válasza:
86%
Nem kell elfogadni, vonzalom nélkül szerintem sz-rt sem ér egy kapcsolat, gyerek-ide oda. De kialakíthattok ám közösen is egészséges szokásokat és az hátha segít ebben, illetve meg kell beszélni. Ha szültél neki gyereket, akkor elvileg vagytok olyan intim viszonyban, hogy el tudd neki mondani, hogy már nem vonzódsz hozzá.
2021. febr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Túl sok mindenen keresztülmentünk már ahhoz, hogy emiatt szakítsak. Valamint egy jó ember és a kislányunkat is mindketten imádjuk.

Én már mondtam neki, azt is, hogy rohadtul nem tetszik szakállasan (csak körszakáll, de ez az egy amit utálok).

Hát nem tudom...nem igen akar fogyni, azt se tudom ő bele szokott-e nézni a tükörbe? mert szerinte nem látni rajta. Hát de sajnos nagyon is :/

2021. febr. 11. 19:46
 8/15 Sunshinedoll ***** válasza:
71%
Jólvan, Te tudod, ha ő így boldog, akkor nem fair rajta számon kérni, szóval vagy megszokod és keresel rajta valami vonzót vagy nem és leéled az egész házasságod és életed viszolyogva meg szomorúan. A harmadik opció a totál apátia az is nagyon fincsi.
2021. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Itt az a nagy baj, hogy tojik a véleményedre.
2021. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szomorú nem vagyok mellette. Csak kiakasztanak a fent leírtak. Sajnos nem tudom elfogadni.
2021. febr. 11. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!