Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lassan 4 éve együtt vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 4 éve együtt vagyunk férjemmel . De nagyon sokat változott minden, nincs ölelés nincs csók, vagy ezek nem Is fontosak? Az együttlét az működik ezeket kizárva .

Figyelt kérdés
De én ezt kevéslem hiányzik a csók és ölelése . Ha én próbálkozik azt mondja nem nagyon szereti ezt . De néha van mikor engedi .
2019. jan. 25. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Hogy működhet az együttlét csók nélkül?

Elképzelni nem tudom.

2019. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Én sem tudom elképzelni a szexet ölelés meg csók nélkül, de ezek szerint van ilyen is.


Azt írtad, hogy megváltozott, tehát régebben ölelkeztetek, csókolóztatok. A párod azt állítja, hogy nem szereti. Akkor vagy korábban nem volt őszinte az ölelése, csókja, vagy most történt valami, ami miatt csak az aktust akarja. Én tovább feszegetném a kérdést.

2019. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Karena26 ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, mi a baj, mi változott! Beszéljétek meg! Mondd el neki, hogy neked ez nagyon hiányzik!


Lehet, hogy kiszeretett belőled? Újra lángra lehet lobbantani a szerelmet!


Vagy lehet, hogy megcsalt, lelkiismeret furdalása van valami miatt, és azért hidegült el? Azt is meg lehet beszélni, és helyre lehet hozni, ha mindketten azt szeretnétek!

2019. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
4 évbe az első 1 év volt jó aztán más lett . Emiatt válni is akkartam ígért mindent hogy jobb lesz de nem
2019. jan. 25. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Te normális vagy különben ? Hogy lehet olyat kérdezni,hogy egy ölelés meg csók nem fontos ? Hát vazze fontos,szval jó nagy carban vagy,mivel kb. csak ürítésre vagy jó jelen pillanatban,másra nem.
2019. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 évbe az első 1 év volt jó aztán más lett .. Na azóta van szeretője ébresztő..
2019. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4 év még elég korai.Valami nem stimmel
2019. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
összefoglalom: arra még jó vagy neki, hogy beléd ürítsen, mert ugye vannak elemi szexuális igényei, de már nem szerelmes beléd, sőt, talán nem is szeret, terhére vagy te is, meg a szeretetvágyad.
2019. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!