Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van más fiú, férfi is, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más fiú, férfi is, aki képtelen egy idegennel szexelni vagy legalábbis eléggé gátlásos, szorong egy ilyen helyzetben, mondhatni félénk szűz fiú módva vált automatikusan, holott nem az már?

Figyelt kérdés
Nekem szükség lenne egy minimális ismeretségre, szimpátiára.Ezért nem megy a prostizás se, pedig jó lenne szexelni. Barátnőm nincs jó ideje már. Vele simán ment minden amúgy. Olyannal se megy, akit nem kedvelek, hiába szép esetleg, mások meg áradoznak róla, de engem nem érdekel, ha csak a teste szép nekem nem elég. Szóval remélem érthető mi a problémám. Egy külső szemlélő akàr aszexuálisnak vagy melegnek gondolhatna, pedig nagyon is vonzanak a női idomok, de hiába, ha nem ismerem vagy megismerem és nem szimpi az illető. Olyan érdektelenséget tud kiváltani, hogy inkább egyedül maradok.

2021. jún. 12. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen vagyok. Nekem se megy csettintésre.
2021. jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
en is ilyen vagyok. abszolut kell, hogy a lelke megfogjon a lanynak valamilyen szinten :/
2021. jún. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is kell érzelem, vágyakozás. Ehhez meg nekem több nap, hét is kell.
2023. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!