Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfi aki nem szélsőbalos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi aki nem szélsőbalos meg liberális véleményét tekintve, miért lesz automatikusan incel?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom az incel jelentése önkéntelen cölibátus, azaz akaratán kívül nincs szexuális kapcsolata.

Ott van pl Novák Előd. Csinált pár gyereket a Dúró Dórának, pedig nem balos és nem liberális. Hogy van ez pontosan?


2019. aug. 21. 08:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
WTF?
2019. aug. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező túl sok amerikai internetes politikai "vitát" olvas.
2019. aug. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Meg lehet. :D

Akkor mondom úgy, hogy aki nem ért egyet a vérfemcsikkel, az hogy lesz automatikusan incel. :)

2019. aug. 21. 09:01
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem leszel incel, ahogy náci sem... De ugyanúgy nem lesz valaki kommunista, csak mert támogatja a minimálbér emelését. Egyszerűen csak nem ért a közgazdaságtanhoz.
2019. aug. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nyilván. Csak itt gyakran látom, hogy egy-egy kérdésben van a női oldal nagy részének egy véleménye, amivel, ha adott férfi nem ért egyet, akkor leincelezik, képen látott csak nőt stb... Vagy itt mindenki ismer mindenkit?
2019. aug. 21. 09:15
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Csak én nem értem a kérdést?
2019. aug. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

Itt ilyen frusztrált, bojlertestű tehenek tanyáznak főleg, félistennőnek képzelve magukat, és senki másban nem lehet hiba, csakis a férfiakban. A nőkben kizárt, saját magukban meg pláne.

Mit gondolsz, miért rohadnak itt a nap 24 órájában? Valószínű azért, mert remek párkapcsolatban élnek, kiváló szociális képességekkel...

A másik kategória, meg a nőknek nyalizó kukimukik, akik így remélnek pncik maguknak, hogy mindenhogy nyalnak, ahogy csak tudnak.

2019. aug. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mivan?

Azthiszem ez az a példa amikor nemtudom h tájékozatlan vagyok vagy félretájékozott vagy csak le...om az egészet.

2019. aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hetest pl leinceleznék más kérdés alatt ezért, pedig elvileg nem tudják, hogy volt nővel vagy nem. :)
2019. aug. 21. 09:59
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
#9: Így csak lehü.lyézem. 👍
2019. aug. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!