Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tenyleg erdeklem? (L)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg erdeklem? (L)

Figyelt kérdés

Par nappal ezelott elkezdtem egy 21 eves ferfival beszelgetni itt gyk-n, es tegnap mentunk at beszelgetni messengere.


Szoval, ez a ferfi csak egyszer ram irt itt, de meg most sem ertem, hogy miert...azt irta, hogy erdeklem es hogy meg jobban megismerne, de tegnap ota nem irt nekem messengeren es most nagyon csalodott vagyok magamban, hogy elhittem, hogy valakit tenyleg ennyire erdekelnek...szoval nem tudom, hogy mit akarhat tolem, neha olyan furcsa az irasi stilusa is, egyszer meg hosszu uzeneteket ir, utana meg ossze vissza ir mindent es a helyesirasara sem figyel oda...


Egyebkent arra gondoltam, hogy meg nem tette tul magat az exen, ezert nem akar nagyon mar velem beszelgetni, es amugy sem gondolnam, hogy akarmi is kialakulhatna kozottunk, barmennyire is szeretnem, mert mar kevesebbet is ir nekem, mint az elejen...


Olyan naivnak es ostobanak erzem magam...meg hogy tenyleg ennyire erdekelnek valakit...


Na mind1, nem is varok valaszokat ehez a kerdesemhez, csak jol esett kiadni magambol a szomorusagomat, ha vele most nem is tudom ezt megbeszelni...egyebkent azert nem en irok ra eloszor, mert szeretnem azt latni, hogy tenyleg foglalkoztatom ot, es nem csak megfektetni akar...meg azt irta ki a messenger, hogy 4 oraja nem elerheto, ugyhogy varom, hogy o irjon, amikor ra er...de akkor is olyan erzesem van, hogy nem erdeklem annyira, hogy idot szanjon ram...egyebkent nagyon kedves volt velem es megerto, azt irta, hogy neki irhatok a problemaimrol es hogy mindig megfog erteni...


Sajnalom, ha nem fogalmaztam jol es esetleg erthetetlen amit irok...



2021. jún. 12. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ohhh hát ezen az oldalon, ez elég gyakori. Ha valóban érdekled akkor keresni fog és találkozni fogtok. Az írásban Rómeók azok csak itt szórakoznak.. De semmi nem lesz belőlük, soha ne éld bele magad.

N

2021. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte jotanacsom kedves kérdező: ha egy par napja megismert random idegen ennyire meg tudja ingatni az onbizalmad es hangulatod akkor érdemes lenne onismerettel foglalkozni, hogyy stabilabb es oniranyitottab legyel.
2021. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es: koszonom a valaszodat, akkor meg van esely, hogy tenyleg erdeklem es meg akar ismerni..?


2-es: ertem, nos, tenyleg elegge instabil lehetek, ha mar te is ezt mondod..de nem tehetek rola...azert koszonom a valaszodat neked is.

2021. jún. 12. 15:16
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha 1 napig nem ír az még nem tragédia szerintem. Bár én úgy gondolom hogy fontossági sorrend van, fél perc megírni egy üzit kB.


1.

2021. jún. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ertem, mondjuk azt is irta, hogy elfoglalt a munkaja miatt sokszor, de szivesen ir majd...mondjuk igazad van, hogy legalabb megkerdezhettne, hogy hogy vagyok vagy ilyesmi...

Akkor ezt ugy veszem, hogy meg van eselyem nala...

2021. jún. 12. 15:23
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Hagyd az üziket! Egy nő nem futhat egy srác után, mert a legtöbb fiatal sem tudja elfogadni hogy a nő kezdeményezzen, keressen. De pont ezért én magasról leszarnám! F/60+
2021. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nem tehetsz rola ha instabil vagy de tehetsz ellene. Azt szokta egy ilyen dolog ennyire megviselni akinek alacsony az onbizalma, kevesse erzi magat ertekesnek, szerethetonek, vonzonak, kapaszkodik a figyelembe.
2021. jún. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta?
febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!