Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szégyen ha már anyám is be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen ha már anyám is be pasizott válás után, én meg itt vagyok csaj nélkül szűzen?

Figyelt kérdés
Pedig már vagy 10 éve nem volt senkije nem is akart. De már lassan a 15 éves unoka öcsém is szexelni fog 2 év múlva már biztosan. Még ő is sikeresebb a csajoknál. Csak én vagyok ekkora szerencsétlen hogy majdnem 30 évesen szűz vagyok. Minden kimaradt mert életképtelen vagyok sajnos. Ha eszembe jut legszívesebben a fejemet a falba verném vagy felkötném magam. Már rég nővel kéne együtt élnem és már ki kellett volna élni magam. Itthon lakni se szeretek már, tök égő. Egy életképtelen szar vagyok minden téren de leginkább az fáj hogy a nőknek nem tetszem. Ezt hogy lehet feldolgozni? Szét van cseszve minden. 29F

2021. jún. 12. 15:51
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ebből hogy lehet ki mászni? Egy agyrém az életem. A nők a sikeres életképes férfiakat szeretik. Vicces se vagyok semmi. Nagyon elegem van.
2021. jún. 12. 15:53
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Most mit vársz tőlünk? Szerezzünk neked csajt? Vagy vegyünk neked lakást?
2021. jún. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Ha gondolod akkor én lesz@plak, akkor legalább a szüzességed elveszted....
2021. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nyilván nem. Tanács?
2021. jún. 12. 16:34
 5/15 A kérdező kommentje:
Gondolom pasi vagy, kösz kihagyom. Csak nők érdekelnek. Már nagyon vágyom egyre.
2021. jún. 12. 16:35
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Hát figyelj ezt a kérdést mondjuk 20 évesen is feltehetted volna magadnak és akkor nem tartanál itt
2021. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor még gyerekesebb szinten voltam. Azt gondoltam megoldódik magától. Lehet csak az segíthet ha ki gyurom magam valahogy? Bár nem szeretek edzeni de más megoldás nem látok.
2021. jún. 12. 16:46
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Attól hogy kigyúrod magad mi változik? Ugyanúgy életképtelen leszel és ugyanúgy nem mersz majd csajozni. Fejben kell rendet tenned.
2021. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mert jobb test az tetszik nekik. Izmos és férfias.
2021. jún. 12. 16:56
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
De ahhoz meg kell szólítani a lányokat, ha eddig nem ment akkor sem fog menni ha kigyúrod magad
2021. jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!