Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex válás határán lévő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex válás határán lévő házasságban? Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Szexualisan működünk nagyon is, de felőröl mindkettőnket a kapcsolat, sok vita, szóbeli megbántás, kötekedés.


Ördögi kör, osszevszunk, egymáshoz sincs kedvünk, aztán csak felulkerekedik a vágy utána meg azt hiszi ezzel el is felejtettem vagy megbocsátottam, pedig nem. Beszélünk róla de lebagatelizálja már.


Ha nincs szex kedves, ha van másnap már extra bunkó. Nyilván ezért is válnék mert húzd meg ereszd meg az egész, de annyira gáz hogy vagyunk egymásnak és akkor jó fej ha nincs szex ha van akkor nyeregbe érzi magát és köcsög velem.


2021. máj. 27. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
H a szex jól esik, de tudod hogy utána bunkó lesz, miért szexelsz vele?
2021. máj. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősék így csináltak még egy gyereket a válás közben:D

Plusz gyerektartás.

2021. máj. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Van már egy gyermekünk, miatta sem válunk, meg nyilván vannak még érzelmek, csak nehéz együtt élni.

Miért szexelek vele? 36 éves nőként vágyok rá és ez nem hiszem hogy elitélendo

2021. máj. 27. 10:24
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem elítélendő, ne ítélkezzen senki feletted.

Csak, ha tudod, hogy a szextől nyeregben érzi magát, mert ő így értelmezi, akkor sajnos amíg szexelsz vele, addig azt az üzenetet küldöd neki, hogy minden oké.

2021. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Akkor élvezd. Van Akinek tök jó megalázottnak lenni.
2021. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem jó, pont ez a bajom
2021. máj. 27. 10:37
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Sajnálom. A mi a véleményetek kérdésre csak annyit tudok mondani, hogy szánni való, amit csinálsz.
2021. máj. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem veszem fel az ítélkezésedet, mert pontosan tudom miben vagyok benne és nem is hagyom magam.

Ha megcsalom azért vagyok szemét, ha nem fekszem le vele akkor szex megvonassal buntetem, ha lefekszek aztán kezdődik elölről akkor szánni való.

2021. máj. 27. 10:52
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Amikor az állatias ösztön felülírja a józan eszet. Lol.
2021. máj. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Te kérdezted, hogy mi a véleményünk, nem?

Ha nem érdekel mások véleménye, akkor minek kérdezel? :0

2021. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!