Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek bejön az az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön az az érzés, ha a fiú használja a testeteket?

Figyelt kérdés
Úgy szexel, hogy főleg neki jó legyen.
2021. jún. 12. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem
2021. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon nem tiszteljem meg azzal,hogy figyel rám is.
2021. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az jön be nekik, ha rámászik a pasi, mert azt érzik, hogy kívánják őket

sok nagyon szereti, ha használjáők, de csak ha ő is elélvez

2021. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Néha szeretem, de fontos hogy élvezzem és ne okozzon fájdalmat.
2021. jún. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Csak úgy, ha azért figyel közben a határaimra és a jelzéseimre. De úgy viszont nagyon szeretem. Átadom magam, hogy "használjon", mert tudom, nem él vissza vele, és élvezni fogom. Bizalmi játék ez, de ha van megfelelő partner, akivel kialakult a bizalom, akkor fergeteges a szex.
2021. jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én szeretem,de én ilyen beállítottságú vagyok.
2021. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
igen, de nem egyéjszakásban, hanem olyan kapcsolatban, ahol tudom, hogy szeret a párom. úgy jó kiélni az ilyen vágyakat és akkor szeretem érezni, hogy a saját élvezetére "használ", ez az egész nagyon fel tud izgatni. mondjuk tegyük hozzá, hogy eddig az összes ilyen partnerem amúgy nem volt önző az ágyban és rohadtul fontos volt nekik, hogy nekem is jó legyen, szóval ez a kihasználós dolog inkább egy izgató eljátszott fantázia volt.
2021. jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem, mert számomra a szex a kölcsönösségről szól. Ha csak a saját szükségletei érdeklik, akkor verje ki.
2021. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!