Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől van ez a fura èrzès...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez a fura èrzès szex közben?

Figyelt kérdés
Amikor szexelek a párommal az elejèn egyáltalán nincs probléma a termèszetes nedvesítèssel nálam. Óvszert használunk, amin szintén vagy egy síkosítorèteg. Viszont egy idő után, talán kb 15 perc, elkezd olyan èrzès lenni, mintha dörzspapírral burkolta volna a pèniszèt. Viszont amikor lenyúlok megnèzni, nem száraz lent, szóval nem èrtem, mi lehet a baj. Nem minden alkalomkor van így, de az esetek kètharmadában igen. Mitől lehet ez, ès mi lehet a megoldás? 20/L

2021. jún. 12. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Használjatok sikosítót. Kenjetek az óvszerra is. Elég durván ki tudja dörzsölni a hüvelyt.
2021. jún. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nincs latex allergiád?
2021. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy van-e. Hogy lehet azt kideríteni? De egyèbkènt az aktus után nem viszket, nincs semmi baj. Csak amikor ki-be mozgatja
2021. jún. 12. 11:31
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Próbáld ki a latexmentes gumit.

Bár nekem is van latexallergiám, de nálam minden gumi egy idő után azt okozta hogy teljesen kiszáradtam.

2021. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
#2 vagyok. Nézd, nem kell, hogy erős legyen az allergia, enyhe fokúnál is lehet ilyen. Próbáld ki a latexmentes gumit. Vagy hagyjátok el, és akkor jöhet a pici. 😂 Utóbbi csak poén. F
2021. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
kiszáradsz, nem élvezed eléggé az együttlétet.
2021. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A tüneteid leírása allergiára utalnak. Ez lehet a latextől, vagy a spermicidként használt Novoxynol-tól. Használjatok latexmentes óvszert és ne spóroljatok a síkosítóval sem.
2021. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem allergiás lehetsz a gumira,vagy az azt kezelt fertőtlenítő illetve sikosítóra. Nálam ffi létemre az összes márka, illetve patikai óvszert kipróbálva sajnos nem bírom. Viszketek tőle, és a végére az egész ágyékom, illetve ott már piros is néha. A gumi sikosítását pedig csak óvatosan mert roncsolhatja a gumi anyagát. Ez még arra is rá van írva amely erre van kitalálva.
2021. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor kipróbálom, hátha. Köszi a válaszokat :)
2021. jún. 12. 12:29
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is érzek hasonlót, pedig agyon kívánom a szexet, mi használunk ilyenkor síkosítot, vagy ő rak oda sok-sok nyálat és megoldódik a probléma. Sajnos a gumi tud ilyet okozni, meg a női mirigy sem egy kiapadhatatlan váladéktermelő forrás.
2021. jún. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!